Ana Sayfa Kadın ÖzelGüzellik Salonu En Tatlı kadın dövmeleri 2021

En Tatlı kadın dövmeleri 2021

tarafından pramid

Kadınlar için seçilmiş en şık ve en tatlı dövme modelleri. Dövme yaptırmak istediğiniz de karar veremiyorsanız veya nasıl bir dövme yapma konusunda fikriniz yoksa sizler için seçtiğimiz bu özel ve bir birinden tatlı 5 dövme modeline bayılacaksınız. Küçük hayvanların canlı duran dövmeleri sizlerin fikirlerini hemen değiştirecektir.

Dövme yapmak isteyip ama ne yapacağını bilmeyenler için yada dövme için kararsız kalanlara özel bir kaç önerimiz var. Bakalım sizler için seçtiğimiz bu tatlı hayvan dövmeleri sizlerin de hoşuna gidecek mi? En Tatlı kadın dövmeleri 2021.

Dövme yapmak istediğiniz de öncelikle nereye dövme yapmanız gerektiğine karar vermelisiniz. İşte sizler için seçtiğimiz dövmeler ve nerele yapıldığı ile ilgili sizlere güzel fikirler verecek modeller. Hem sırta, kola, omuza ve bacaklara kadar bir çok bölgeye bu dövmeler yapılıyor. Tabi en doğru dövmeyi nereye yaparsanız şık durur. Bunu bulmalısınız.En Tatlı kadın dövmeleri 2021

Sırta sevimli kırmızı balık dövmesi

Sırtınıza yapabileceğiniz bir dövmenin nasıl olması gerektiği ve büyüklüğü ile ilgili sizlere fikir verir. Tabi bu tarz dövmeler de sırta bölgesine dövme yapmak istediğiniz de ense kısmına kadar çıkabilirsiniz. Görünmesini isterseniz enseye yakın bir bölgeyi seçin yok daha çok mayo falan giydiğiniz de görünsün istiyorsanız biraz daha orta kısımlara kadar inmelisiniz. Boyut olarak gösterilen ayrıntılar en idealidir. Kadınlar için bu boylar çok daha uygun olacaktır.

Göğüs altına kelebek dövmesi

Göğüs altına denk gelecek ister sağ tarafınıza isterseniz de sol tarafınıza doğru bu dövmeyi işleyebilirsiniz. kelebek dövmesinin sadeliği ise çok daha şık ve görsel olarak da dikkat çekici olarak duruyor. Tabi bu kelebeği renklendirmek ise sizin zevkinize kalmış.

Özel bölgeler için Küçük kuş dövmesi

Bu tarz dövmeler genelde özel bölgeler için tercih ediliyor. Tabi kuş olur, kelebekler olur, ayıcık olur gibi bir çok farklı seçenekle bu tercihinizi çoğaltabilirsiniz. Bu tarzda ise göğüsün hemen yanına yapılmış ve oldukça dikkat çekici olarak duruyor.

Omuz üstüne dövme modeli

Omuz üstüne uzun kuyruklu bu balık ne kadar da tatlı durmuş değil mi? bu tarz dövme tercihleri için sizlere fikirler veriliyor. Çizilecek dövmenin şekli tamamen sizin fikrinize kalmış. Büyüklüğü ile bu tarz modellerde verilen boyutun üstüne çıkmayın diye uyarabiliriz. Kadınlar da kalın ve büyük dövmeler pekte hoş durmuyor.

Özel kadın dövme modelleri

Dövme son zamanların en çok tercih edilen aksesuarlarından biridir. Bir çok soru geliyor ve nereye yapsam, dövmem nasıl olmalı, Ne kadar büyük dövme çizilmeli gibi sorularınız için bu özel konu hazırlandı. Umarız bütün sorularınız yanıt bulur. Hindistan gelinlikler

You may also like

Yorum Yap