Ana Sayfa Kadın Özel En trend ev tasarımları için 8 öneri

En trend ev tasarımları için 8 öneri

tarafından pramid

Ev dizayn ve tasarımları o kadar önemlidir ki, evin genişliği ve ferahlığı bu tasarımlarla kendini göstermektedir. Evinizin botuna göre kullanım alanlarını kullanmak ve ihtiyacınıza göre tasarım yapmak ne kadar önemli birlikte göreceğiz. En trend ev tasarımları için 8 öneri

Son zamanların en trend ev dekorasyonlarından sadelik ön planda yerini alırken, aşırı eşyalı evlerin daha klişeleştiğini söyleyebiliriz. Öncelikle evinizi doğru görmeniz ve ne istediğinizi bilmeniz gerektiği konusunda sizleri uyardıktan sonra başlıyoruz.

Sizler için oldukça sade ve evin bütün alanını sizlere kullandırtacak ve ferahlığını sizlere gösterecek bir tasarımı sunacağız. Hem geniş hem de modern bir tasarım. Açık tonların hakimiyeti altında bir ev dekorasyonuna hazır mısınız?

Geniş pencereler ve Amerikan tipi mutfak

Genişlik oldukça büyük bir ihtiyaç olduğundan eviniz de boğulmak istemiyorsanız eşyayla doldurmaktan çok genişliğini ön planda tutacak ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlamanız doğru olacaktır. Öncelikle oturma gurubu ve mutfak ile iç içe olduğundan geniş bir alan sunmaktadır. Mutfağın ayrı olmasını isteyenlerdenseniz Ev dekorasyonunuz da buna öncelikle tanımanız gerekmektedir. Mutfağın geniş olması bir çok hanım için çok büyük bir önem arz etmektedir. Mutfak dolaplarının beyaz olması yine duvarların beyaz fayanslarla dekore edilmesi ayrı bir hava katmış.

Evinizde yatak odasını mutlaka manzaranın olduğu yere yapın

Genelde yatak odaları karanlık odalar yada en sonda ki odalar olarak tercih ediliyor. Bu sefer tam tersini yapın ve yatak odanız evin en güzel odasının olduğu yere taşıyın ve manzaranın keyfini çıkartın. Uyandığınız ilk anlarda evin en güzel manzarasından merhaba deyin. Mutfağın oturma odası ile olan tasarımı farklı bir açıdan sizlerle. Evin farklı açılarda farklı noktalarına led lambalarla güzel dekore ışıklandırmalar yapabilirsiniz.

Yatak odasının kullanım alanı ve renklendirmesi çok önemli olduğundan çiftlerin karar verdiği renkler elbette ki en doğru olanıdır ama bu renk tercihlerinde açık tonların sizleri de rahatlatacağını göreceksiniz. Banyo alanı ise ufak fayanslarla dekore edilmiş, özel bir tezgah hazırlanmış ve mobilya tezgahı tam olarak banyoda kullanılacak eşyalara uygun olarak dekore edilmiş ve tasarlanmıştır. Özellikle kullanılan led şeritli ayna banyoya ayrı bir hava katmış.

Geniş ve ferah ev tasarımı nasıl olmalı?

Banyo bir evin en çok uğrandığı ve rahatlığın en çok arandığı bölmesi olarak görmek gerekmektedir. Farklı tasarımlar dikkatinizi çekmiş olabilir ama bilmeniz gereken ilk şey kullanım alanınız da kendinize yer ayırmanız ve geniş bir ortam oluşturmanızdır. Ara hol, antre gibi alanlar içinde boy aynası nasıl olur diye düşünenler için de güzel bir çalışmamız var. İşte sizlere harika bir led spot aydınlatma ile hazırladığımız ahşap ayna modelimiz .

En trend ev tasarımları için 8 öneri olarak hazırladığımız yatak odası, banyo, mutfak, oturma odası, ara hol, antre, pencereler ve duvar dekorasyonlarını sunduk. Özellikle beyaz tonlarının hakim olduğu bu tasarımda göze hitap eden bir genişliğin yer aldığı ev bölmelerine fikirlerinizi bekliyoruz

En popüler yazı içeriğimiz Prenses gelinlik modelleridir.

You may also like

Yorum Yap