Ana Sayfa Kadınca ModaAbiye Modelleri En yeni abiye elbise modelleri 2019

En yeni abiye elbise modelleri 2019

tarafından pramid

Yeni sezon ve yeni yıla özel abiye elbise modelleri sizler için bir araya getirdik. yeni yıla özel bir birinden farklı çizgi ve stillere ait en trend abiye modelleri. 2019 yılında kadınların sıklıkla tercih edecekleri model çizgileridir. En yeni ve en trend abiye modelleri sizleri çok şık ve zarif gösterecektir. Yeni yılın tasarım çizgilerini en iyi şekilde yansıtan bu özel abiye tasarımlarını birlikte inceleyelim.

Tül ve çiçek desenli hakim yaka abiye modeli ile yeni yıla gireceğiz.

Bu elbise modelinde oldukça sıra dışı bir çizgi izlenmiş ve alıştığımız abiye elbiselerinin çok çok ötesinde bir tasarıma sahip. Hem hafif bir yapıya sahip hemde estetik dekoltesi ile de göz dolduruyor. Gelin gibi gösteren bu abiye elbiseyi giyerek büyük bir farkındalık yaratabilirsiniz. Göğüs kısmı hem göğüs dekoltesi hemde sırt dekoltesi ile süslenmiş ve insanın kendi güzelliği ile bir bütün hale gelmiş. Tül ve çiçek desenli abiye modeli

Yırtmaçlı ve kuyruklu abiye modeli

Fit vücuda sahip kadınların tercih edeceği balık tarzı abiye modeli oldukça rağbet göreceğe benziyor. Modelin giymiş olduğu abiye modeli hem bacak dekoltesi, hemde uzun etek boyu ile fark ediliyor. Tabi bu tür model tercihleriniz için salonlarda olmaya dikkat edin. Düşük yaka olan bu tasarımda omuzdan düşen kollar desteği ile göğüs kısmı desteklenmiş.

Askılı ve kollu abiye elbise modeli

Balık abiye modeli olarak hazırlanmış bu modelimiz de krep kumaş kullanılmıştır. Etek boyu yine sizlere özel olarak hazırlanmış ve sadeliğin dışına çıkılmamış. 2019 abiye elbise modelleri sade modelleri kadın güzelliği ile birleştirmiş. Üst kısım ise kırmızı güllerle süslenmiş ve oldukça şık bir görüntü sağlamış. Özel davetlerde en şık ve en zarif kadın olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Siyah ve taşlı abiye modeli

Asil renklerin kralı olan siyah her zaman tercih edilen renk olmaya devam edecektir. Öyle ki, çizilmiş bir vücuda sahipseniz siyah renkte size çok güzel yakışacaktır. Boyunlu abiye modelimiz de derin bir yırtmaç bulunmaktadır. Sırt bölgesi kapalıdır ve kollar açıktır. Göğüs kısmı tek taraflı olarak siyah parlak taşlarla süslenmiştir.

Süper mini abiye elbise modeli

Galeri de bulunan abiye modelleri iki farklı tarzdır. Biri çok fazla kısa ve oldukça iddialı bir abiye elbise modelidir. Diğeri ise uzun ve klasik bir balık modelidir. Üst kısmı dantel işlemeli ve çiçek desenlidir.

You may also like

1 Yorum

asdiasuyid 21 Kasım 2018 - 21:41

igrenc

Yanıtla

Yorum Yap