Ana Sayfa Kadın ÖzelAile hayatı Erkekler Kadınların En Çok Hangi Hallerinden Hoşlanırlar

Erkekler Kadınların En Çok Hangi Hallerinden Hoşlanırlar

tarafından pramid

Sizlere bu hafta çok farklı bir konu ile geliyoruz. Tabi konumuzun amacı kadınların gerçekten erkeklere karşı gösterdikleri güzelleşme metotları işe yarıyor mu? yani erkekler yaptığınız makyajları, giyimleri veya saç stillerinizi beğeniyorlar mı?

Hanımların belkide en çok merak ettiği konulardan bir tanesinin bu olduğuna inandığımız için bu konu hakkında bir araştırma yaptık ve bakın ne kadar ilginç sonuçlar elde etti. Erkeklere göre kadınların en seksi oldukları zamanlar en doğal oldukları zamanlarmış. Düşünsenize sizlerin güzellik için yaptıklarınız erkekler için hiç bir şey ifade etmiyor. Doğal olmanız erkekleri etkilemenin en önemli unsurlarından biri olarak göze çarpıyor. Tabi bunun gibi daha bir çok noktada bu tarz değişik düşünceler var.

Doğal kadınların sabah kalkarken gerinmelerinden tutunda, doğal makyajlarına kadar bir çok noktada erkeklerden fikirler aldık ve ona göre bir derleme hazırladık. Umarız beğenirsiniz. Sizlerde fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Erkekler sabahları uyandığınızda pijamalarınız da gerinmenizi seksi ve hoş buluyor. Bu haliniz onlara savunmasız, içten, samimi ve hassas geliyor.

Saçlarınızı toparlamak için büyük bir zaman ve para harcasanız da erkekler doğal saçları daha çok beğeniyor. Dağınık saçlarınız erkekleri bakımlı saçlarınızdan daha çok çekiyor.

Erkeklerin çoğu kadınları doğal makyajlı ya da makyajsız beğenirler. Bunun büyük sebebi doğallığı sevmeleri değil. Çoğu erkek öpüşürken bütün makyajınızın onun suratına bulaşmasından rahatsız oluyor. Makyaj davetkar değil, bir bariyer gibi geliyor.

Kadınlar ince bir bele sahip olmak için çeşitli diyetler ve egzersizler yapıyor ancak erkekler düz bir göbektense yuvarlak ve yumuşak bir göbeği tercih ediyor. Dünyanın en seksi kadınlarından bir tanesi olan Marilyn Monroe, “Beli olmayan bir kadın balkonsuz eve benzer.” demişti.

Kadınların en büyük dertlerinden bir tanesi de kırışıklıkları. Aslına bakarsanız erkekler kadınların yüzündeki birkaç çizgiyi seksi buluyorlar. Kırışıklıklar deneyimli, olgun ve akıllı bir kişi olduğunuz izlenimini veriyor.

Kilosuyla sorunları olan kadınlar erkeklere çekici gelmiyor. Tam tersine erkekler sağlıklı ancak iştahlı kadınlardan hoşlanıyorlar. Sevgilinizin karşısında istediğinizi yemeniz özgüvenli biri olduğunuzu gösteriyor. Bu şekilde bir erkeğin güvenini çok kolay kazanabilirsiniz.
Ergenlik dönemindeki genç kızlar gözlük takmaktan pek hoşlanmazlar ancak yetişkin olduğunuzda gözlük tam tersi bir etkiye sahiptir. Gözlük takan kadınlar erkeklerin ilgisini diğerlerinden daha hızlı çeker. Gözlük kadını seksi, özgüvenli ve bağımsız gösterir.

Yazın güneşlenirken vücudumuzda beyaz çizgiler kalmasın diye kıvranıp duruyoruz. Ancak erkekler bunu çok fazla umursamıyor. Aksine renk geçişindeki bu kontrast onlara seksi geliyor.
Miniyle karşılaştırıldığında seksi olduğunu düşünmüyorsunuz ancak uzun etekler açığa çıkmayı bekleyen bir gizeme davet ediyor. Partneriniz bacaklarınızı sayısız kez görmüş de olsa uzun etek hayal gücünü her seferinde canlandırıyor.

Erkeklerin büyük bir çoğunluğu kadınların çıplak ayaklarını seksi buluyorlar.

You may also like

Yorum Yap