Evde Patates Cipsi yapımı ( Videolu fırında patates cipsi tarifi )

Reklam Başlık Altı
Reklam Yazı Üstü
Reklam Yazı Sol(300x250)

Şimdi vazgeçilmezlerimizden biri olan cips için yepyeni bir tarifle geliyoruz. Çocuklarınız ve sizler için sağlıksız cips tüketmektense sizler için hazırladığımız videomuz la birlikte eviniz de zeytinyağı ile sağlıklı patates cipsleri hazırlayıp afiyetle yiyebilirsiniz.
Cips yapımı için pratik bilgiler kapsamında sizlere fırında hazırlanmış ve kullanılan yağın ise zeytin yağı olamasıyla birlikte muhteşem bir lezzet sunacağız. Videolu cips yapımıza başlamadan önce sizlere malzeme listesini vereceğiz. Malzeme listemizi dilediğiniz gibi çoğaltıp azaltabilirsiniz bu sizin keyfinize kalmış.

Evde sağlıklı patates cipsi yapmanın en kolay ve en pratik yolunu videolu olarak sunuyoruz. Videoda sunumu yapan hanıma da ayrıca teşekkür ediyoruz. Fırında zeytin yağlı patates cipsi yapımı videolu tarifi


Fırında zeytin yağlı patates cipsi için gerekli olan malzemeler:

3 adet Patates ( orta boy )
Zeytinyağı ( videomuzda kullanımı izah edilmiştir )
Tuz, Karabiber ( videomuzda kullanımı izah edilmiştir )
Sarımsak Tozu ( videomuzda kullanımı izah edilmiştir )
Tatlı Kırmızı Biber ( videomuzda kullanımı izah edilmiştir )

Reklam Yazı Altı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Patates Cipsi yapımı ( Videolu fırında patates cipsi tarifi ) için yorumda bulun

    Evde Patates Cipsi yapımı ( Videolu fırında patates cipsi tarifi ) için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Patates Cipsi yapımı ( Videolu fırında patates cipsi tarifi ) için ilk yorumu yapabilirsin.