Ana Sayfa Kadın ÖzelKadın İşi Evinizin duvarlarını çocuklarınızın fotoğrafları ile süsleme

Evinizin duvarlarını çocuklarınızın fotoğrafları ile süsleme

tarafından pramid

Ev kadınlar için gerçekten önemlidir. Özellikle evin iç düzeni, tasarımı, şıklığı ve uyumluluğu çok önemlidir. Kimi hanımlar sadelikten hoşlanırken, kimileri de renklilikten hoşlanabilmektedirler. Şimdi kadının en büyük yardımcısı olarak eviniz için çok farklı bir dekorasyon örneğini sunacağız. Evinizin boş kalan duvarlarını bilmediğiniz resimlerle süslemek yerine örneklerini sunacağımız şekilde farklı fotoğraf kareleri ile muhteşem şeyler oluşturabilirsiniz.

Örnek olarak oturma odanız da hemen koltukların arka kısmına çocuklarınızın bebeklik resimleri büyük tablo şekilde düzenlenmiş fotoğraflarını asmak istemez misiniz?

Oldukça göze hitap eden bir dekorasyon örneği olacaktır. Çocukları olmayan çiftler de kendi resimleri, tatilde çektikleri, mutluluklarını gösteren ve en mutlu oldukları anlarını tablolaştırabilirler. Yada aile içerisinde sevdiğiniz insanların fotoğraflarını yer verebilirsiniz.

İlk fotoğraf albümü ile oluşturulmuş modelimizi görüyorsunuz, Oturma odasına misafirlerin rahatlıkla görebilecekleri bir noktaya sıralanmış büyüklü küçüklü göz zevkine ve estetikliğe göre düzenlemiş harika bir dekorasyon olmuş.

Bakın oturma yada misafir odası için farklı bir alternatif daha, Odanın tasarımına göre nostaljik çekimlerle evin duvarlarına destek verilmiş

Bebek odasın da beşiğin hemen üstü için hazırlanmış diğer bir süsleme örneği

Çalışma odası için yapılmış bir çalışma ile duvar olduğu gibi sandalye hizasına kadar sıralanmış ve gerçekten harika bir estetiklik kazandırmış.

Bütün aile boyu renkli fotoğraflarla yapılan çekimlerin duvar da ki baskıları

You may also like

Yorum Yap