Ana Sayfa Tesettür Modası Fiyonklu tesettür abiye modelleri 2019

Fiyonklu tesettür abiye modelleri 2019

tarafından pramid

Yeni sezon ve yeni trend tesettür abiye modellerinde fiyonklu modellerde oldukça popüler olmaya devam ediyor.Bazen tek parça bazende iki parça elbiseler de kullanılan fiyonklar oldukça güzel bir aksesuar olarak duruyor. Sizler için seçtiğimiz 2019 modasına uygun yeni sezon tesettür abiyeleri tanıtıyoruz.

2019 kapalı abiye giyiminde tercihler arasında şimdiden yerine alan fiyonklar kaba bir şekilde değil de daha şık ve zarif bir estetikle kullanılmış. Fiyonklu abiye modelleri oldukça kaliteli ve şık tasarımlarla karşınız da.

Mint yeşili tesettür abiye modeli

Fiyonklu ilk abiye modelimiz de bel bölgesi çevrilmiş ve geriye doğru fiyonk verilmiş. Tabi abiyenin etek ile bir bütün olması da ayrı bir havalı olmuş. Fiyonklu abiye modelleri özellikle genç hanımlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. İşte tesettür abiye modelleri arasında ilk modelimiz.

İnce fiyonklu kapalı abiye modeli

Tek parça ve desenli olan abiye modelimiz de şıklık ve zarafette nirvanayı yaşamak istiyorsanız mutlaka denemeniz gereken bir model.Altın işlemeleri ile hem zengin bir duruşu var hemde vücut yapısı fit olan genç bayanların üstünde de oldukça güzel duracaktır. Hem kombin edilmesi hemde taşıması kolay olacaktır.

Kapalı abiye modellerinde fiyonk dönemi

Çiçek desenli abiye modelimiz de tek tip renk kullanılmış ve sadece çiçek desenleri ile farklı renkler verilmiş. Ayrıca belde hatlarında duran fiyonk ise açık tonlarda tercih edilerek farklı bir renk katmış. kapalı fiyonklu abiye modellerinde en trend renkler

İşlemeli ve fiyonklu kapalı abiye modeli

Kullanılan kumaş alıştığınız veya bildiğiniz diğer kumaşlara oranla biraz daha sert görünebilir ama bu kumaşın en büyük özelliği ise bozulmuyor olmasıdır. Tesettür abiye modelinde bu tür kumaş tercihleri zengin görünmek isteyen hanımlar için tercih ediliyor. Estetik ve zenginliğin buluştuğu tesettür abiye modeli

Tesettür abiye modelleri galerisi

Bir çok renk ve model ile sizlere farklı tarz ve trendler sunmaya devam ediyoruz. Abiye modellerinde gömlek kullanımı bile yeni sezonda karşınıza çıkabilir. Dantel işlemesi ve şık kapalı abiye modelleri için bizi takip etmeye devam edin.

You may also like

Yorum Yap