Ana Sayfa Kadınca ModaAbiye Modelleri Gece elbiseleri 2019

Gece elbiseleri 2019

tarafından pramid

Gece davetleri için giyilebilecek elbise modelleri arasında 2019 yılının en moda gece kıyafetlerini sizlere tanıtırken ve yeni yılın modası ile ilgili sizlere bilgi verirken bir kaç model sunarak bu özel tasarımları sizlerle paylaşıyoruz.

2019 gece kıyafetleri yeni yıla özel olarak biraz daha konseptini geniş tutmuş ve abiye gelinlik tarzı bir stil tutmuşlar. Bakalım gece abiye kıyafetleri içerisinde ne gibi yenilikler var.

Eşlerin gece davetleri için seçilmiş harika bir tercih

Beyazlar içinde bir gece kıyafeti. Söylediğimiz gibi hem gelinlik hemde gece kıyafeti olarak kullanılabilir. Kolları dantel işlemeli ve etek boyu ise oldukça geniş ve sade bir desenle süslenmiş. Yanınız da size eşlik edecek kavalyenizde size uyum sağlamış.

Çok zarif ve şık bir gece elbisesi

Kadınların en sade, en şık ve en meleksi oldukları renk kesinlikle beyazdır. İşte beyazın gece davetlerin de veya gece törenlerinde giyilmesi ile ortaya çıkan o muhteşem ışıltı. 2019 gece abiye veya 2019 gelinlik modelleri olarak kullanılan bu çoklu kıyafetler çok işinize yarayacak.

En özel kadın abiye modeli – gece abiye modeli

Siz gece davetli olduğunuz salona girdiğiniz de büyün gözler üstünüzde olacak. Bu paylaşımımız da hem kadın hemde erkek giyimi ile örnek vermeye çalıştık Gece davetlerine katılımlar genel de çiftler arasında olduğu için tercihlerinizi bu şekilde yapmanız size muhteşem bir fark katacaktır. 

Dantel işlemeli ve beyaz gece kıyafetleri hoşunuza gitti mi?

Muhteşem bir şıklık derin sırt dekoltesi ve gecenin en güzel davetlisi olmak işte bu kadar kolay.

You may also like

2 Yorumlar

abdullah 28 Haziran 2020 - 11:21

can you ship it to israel ?

Yanıtla
pramid 6 Temmuz 2020 - 07:37

No

Yanıtla

Yorum Yap