Ana Sayfa Kadınca ModaAksesuar Modası Gelin çiçekleri ve düğün buketleri ( yeni ve özel modeller )

Gelin çiçekleri ve düğün buketleri ( yeni ve özel modeller )

tarafından pramid

Düğünlerde gelinler için gelinliğin belkide en güzel kombinasyonu gelin çiçeğidir. Hele ki düğün bitimine yakın gelinin çiçeği arkaya doğru atması var işte tam burası için seçtiğimiz bir birinden özel buketleri sizlere sunacağız.  Parlak renklerin hakim olduğu düğün çiçeklerimiz de özellikle fuşya ve sulu kırmızı renk tonlarının hakim olduğu buketleri tercih ettik.

Sizlere sunacağımız gelin çiçeklerinde önemli olan görse kısmıdır işte tam bu nokta da sizlere muhteşem bir görsellik sunacaktır.  Parlak desenlerin hakim olduğu ve bütün gelinlik modellerine uyum sağlayacak ve gelinlerin özellikle tutmak isteyecekleri güzellikteydiler.

Bir de gelin arabasını bu tarz çiçeklerle süslediğiniz de çok beğeneceğiniz bir görsel şölen oluşacaktır. Sizleri çok fazla merakta bırakmadan hemen elimiz de ki bir kaç modelini sizlere sunalım.

İlk modelimizi incelediğiniz de kullanılan renklerin uyumu ve canlılığı çok etkili olduğunu göreceksiniz. Özellikle düğün gibi özel günleriniz de gelin çiçeği için büyük bir elemeden geçmeniz gerekecektir. Çünkü gelinlik kadar önemli bir unsurdur. Gelinliğin en büyük aksesuarıdır

İşte diğer gelin çiçeği modellerimiz

Resimlerin üzerine tıkladığınız da galerimiz üzerinden modelleri görüntüleyecek siniz.

You may also like

Yorum Yap