Gelin çiçekleri ve düğün buketleri ( yeni ve özel modeller )

Bembeyaz gelinlikler için farklılık arayan gelin adaylarına özel tasarlanmış gelin çiçekleri. Parlak ve canlı renklerin hakim olduğu sulu kırmızı ve fuşyanın muhteşem uyumu ile sizlere en mükemmel gelin çiçekleri modelleri. En moda ve en çok kullanılan gelin çiçekleri veya gelin buketleri

Paylaş

Düğünlerde gelinler için gelinliğin belkide en güzel kombinasyonu gelin çiçeğidir. Hele ki düğün bitimine yakın gelinin çiçeği arkaya doğru atması var işte tam burası için seçtiğimiz bir birinden özel buketleri sizlere sunacağız.  Parlak renklerin hakim olduğu düğün çiçeklerimiz de özellikle fuşya ve sulu kırmızı renk tonlarının hakim olduğu buketleri tercih ettik.

Sizlere sunacağımız gelin çiçeklerinde önemli olan görse kısmıdır işte tam bu nokta da sizlere muhteşem bir görsellik sunacaktır.  Parlak desenlerin hakim olduğu ve bütün gelinlik modellerine uyum sağlayacak ve gelinlerin özellikle tutmak isteyecekleri güzellikteydiler.

Bir de gelin arabasını bu tarz çiçeklerle süslediğiniz de çok beğeneceğiniz bir görsel şölen oluşacaktır. Sizleri çok fazla merakta bırakmadan hemen elimiz de ki bir kaç modelini sizlere sunalım.

İlk modelimizi incelediğiniz de kullanılan renklerin uyumu ve canlılığı çok etkili olduğunu göreceksiniz. Özellikle düğün gibi özel günleriniz de gelin çiçeği için büyük bir elemeden geçmeniz gerekecektir. Çünkü gelinlik kadar önemli bir unsurdur. Gelinliğin en büyük aksesuarıdır

İşte diğer gelin çiçeği modellerimiz

Resimlerin üzerine tıkladığınız da galerimiz üzerinden modelleri görüntüleyecek siniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir