Ana Sayfa Kadın ÖzelGüzellik Salonu Gelin Saçı 2017 modelleri ( Dağınık ve Topuz Saç Modelleri )

Gelin Saçı 2017 modelleri ( Dağınık ve Topuz Saç Modelleri )

tarafından pramid

Gelin başı saç modellerimiz 2017 yılında trend olmuş bir kaç değişikliği de kendisi ile birlikte getirmektedir. Gelin saç modelleri arasında bu yıla damga vuran modeller genelde dağınık saç modelleri olarak geliyor tabi örgülü ve değişik stil ve duruşlarda kendini gösteriyor. Topuzlu gelin saç modelleri ise genelde tesettür gelinlik tercihinde bulunan hanımların sıklıkla tercihleri arasında yer alıyor.

Gelin saç modellerini sizlere birkaç kategoride sunacağız. Dağınık gelin saç modelleri, Topuzlu gelin saç modelleri ve gelin saç modelleri tesettürlü gelinler için. seçtiğimiz saç modelleri en çok tercih edilen hanımlarında kuaför salonlarında en çok istedikleri stilleri sizlere sunacağız. Gelin saçlarında aksesuarlar ve süslemelerde oldukça dikkat edilmesi gereken inceiklerdendir. Gelin saç modelleri dikkat ederseniz büyük beceri isteyen ve gelinin yüz ve gelinlik seçimine göre değişkenlik göstereceğinden dolayı kuaförünüzün bunu doğru görmesi gerekiyor. gelin saç modellerini sizlere sunarken sadece fikir olması açısından yaptığımız bir paylaşımdır.

Düğün günü saçlarınızın çok farklı stillerde olmasını istiyorsanız işte tam aradığınız model çeşitleri burada sizlere de buna çok şaşıracaksınız. 2017 yılının en çok tercih edilen gelin saç modelleri

 

Dağınık gelin saç modeli – Makyajın ve gelin taç seçimi de yapılan saça ayrı bir hava katmış. Yani saç stili kadar makyaj ve aksesuarlarda önemlidir. Sizler bu modelde bunu çok net olarak görmektesiniz. 

Derli toplu gibi görünen ama dağınık bir saç modelimiz daha, bu saç stilinde sağa doğru kıvrımlar halinde duvakla birleştirilmiş bir harika saç modeli. Gelinin tercihi arasında taç ve değişik toka çeşitleri ile süsleme yapılabilir.

İşte topuz saç modeli. Topuz modelimiz oldukça zahmetle hazırlanan ve bir o kadar da şık duran bir saç stili. gelinlerin bu saç stilini seçimlerinde dikkat etmeleri gereken husus duvak yerine ya taç yada sembolik tokalar kullanılacaktır. Burada bütün detay saçı gösterebilmektedir.

You may also like

Yorum Yap