Ana Sayfa Kadınca ModaGelinlik Modelleri Gelinlik kombin modeli – Pembe Gelinlikle rüyalarınızı gerçekleştirin

Gelinlik kombin modeli – Pembe Gelinlikle rüyalarınızı gerçekleştirin

tarafından pramid

Güzel ve alımlı hanımlar için bu hafta güzel bir sürprizle geliyoruz. Evlilik planları kuran hanımlar için çok özel bir gelinlik modeli ve kombinleri ile birlikte sunacağız. Açık pembe rengin muhteşem uyumu ile oluşturduğumuz gelinlik modelimizde göğüs kısmı ince işleme ve taşlarla harika bir tasarım oluşturmuş. Sizler gelinlik modelimizi incelerken bizler de gelinlik ve kombinleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Rüyalarınız da hayalini kurduğunuz gelinlik modelini irem sude. com kadın moda sitesi aracılığı ile sizlere sunuyoruz. Pembe renk tonlarının hakim olduğu gelinlik modelimiz de olduça açık bir ton kullanılmış gelinliğin alt kısmı tül ve oldukça bol tutulmuş gelinin rahat yürüyebilmesi için ve üst kısmın daha belirgin olabilmesi için bu şekilde tasarlanmış. Gelinlik modelimiz de gelin duvağı yerine sadece saçları ile birlikte yapılmış çiçekli taç kullanılmış. Gelinin seçtiği aksesuarlar ise gelinlik modelimizin üst kısmına uygun taşlardan seçilmiş ve boyun kısmında ki boşluğu oldukça zarif bir şekilde kapatmış.Omuz üstü askılıkları ile de gelinlik modelimizin oldukça şık ve zarif bir görüntü ortaya koymuş.

Tırnaklar için seçimlerimiz de yine gelinliğimize uygun renk tonu olan pembe ve pembe tonları seçilecektir. Tabi isterseniz beyaz ve pembe karşımı farklılıklarla güzel bir tarz da oluşturabilirsiniz ama bizlerin tercihi gelin modelimiz de tırnakların oldukça sade ve gelinliğe uyum sağlaması için tek tonda olmasıdır.

 

Gelinlik için ayakkabı seçimimiz de parlayan pırlanta taşlarla süslenmiş yüksek topuklu önü açık ayakkabı modeli olacaktır. Renk konusu tırnaklarımız da kullandığımız renk tonuna uygun bir seçim olacaktır. Sizler bu güze kombinleri incelerken aklınıza takılan kısımları lütfen bizimle paylaşın ve değerli yorumlarınız dan bizleri esirgemeyin.

Gelinlerin ayakkabı seçimleri arasında zarifliğin ve boyunuzun oldukça uzun göstermesi amaçlanmalıdır. Çünkü gelinlik boyları uzun olduğundan üzerinizde ki gelinliğinde kendini tam gösterebilmesi için uzun topuklu ayakkabılar yardımı ile bu işi hal edebilirsiniz.

You may also like

2 Yorumlar

Handan 12 Mart 2017 - 22:06

Bu kadar taşla işlenmiş bir gelinliği almak hiç kolay olmayacak çok pahalı olur. Ayrıca ayakkabı da aynı şekilde bunları nereden bulacagimizi yazsaydın iz çok güzel olacaktı.

Yanıtla
2021 trend gelinlik modelleri - Kadın Giyim ve Moda 17 Mart 2021 - 20:50

[…] sunuyoruz. Bu arada beğenmediğiniz gelinlik modellerini de sizlere aktarmış olabiliyoruz. Gelinlik seçimlerinde tek amacımız sizlere farklı açılardan fikirler sunmak […]

Yanıtla

Yorum Yap