Göbek dekolteli abiye modelleri

yepyeni abiye modelleri ile siz takipçilerimizin portföyünü genişletiyoruz. Özel gün geceler için hazırladığımız bu özel ürünlerde en önemli olanı ise mezuniyet kıyafetleri olarak kullana bilmenizdir. Şimdi Göbek kısmı açık çift parça abiye modellerimiz de değişik stil yanı sıra farklı bir trendle karşılaşacaksınız. Abiye modellerin de sürekli aynı model ve tarzlar sizleri sıktıysa artık bu özel seriye bakma zamanı gelmiştir.

Abiye modelleri olarak sizlere sunacağımız bu özel serite etek boylarının şifon olmaları ile birlikte parlak kumaşlar kullanılmıştır. Üst kısım için ince işlemeli detaylarla birlikte üst kısım dantel işlemeleri de var. Ayrıca dalgıç kumaşlarda kullanılmış üstlerde söylediğimiz gibi dantel kumaş güzel desenler ve kaliteli modeller hazırlanmış. Uzun ve kısa kol olarak seçilen modellerimizin ortak noktaları ise göbek kısmında ki dekolte olmaktadır.

Renklerin uyumu ile birlikte göbek kısmında ki dekoltenin ne kadar zarif durduğunu görebilirsiniz. uzun etek boyu da yine tercihler arasındadır. Sarışın tenli hanımlar için oldukça kaliteli bir tercih olacaktır.  Şıklık isteyen hanımlar sunacağımız diğer modelleri incelesinler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Göbek dekolteli abiye modelleri için yorumda bulun

    Göbek dekolteli abiye modelleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Göbek dekolteli abiye modelleri için ilk yorumu yapabilirsin.