Ana Sayfa Kadın ÖzelDiyet Listesi Göbek Yağı yakan Karışım ( Yağ yakıcı içecek )

Göbek Yağı yakan Karışım ( Yağ yakıcı içecek )

tarafından pramid

Göbek etrafından biriken yağların  yakımı oldukça zordur. Bazen göbek etrafından ki yağların hastalık belirtisi olduğunu bilinmektedir. şimdi göbek çevresinde bulunan yağlardan nasıl kurtulabilirsiniz. Arkadaşlar öncelikle yağların yakımı ilk zamanlar oldukça etkilidir. Zaman geçtikçe yağ yakımı da geriler ve oldukça yavaş sürer. Bu nedenle sakın yok yağ erimiyor demeyin. Düzenli spor hayatı olanların özellikle l carnitine yerine kullanabilecekleri harika bir formül ile karşınızdayız.

Doğal bitkilerden oluşan bu kürümüzü her akşam içmeniz sizlerde çok kısa bir zamanda etkili olacaktır. Şimdi sizlere yağ yakan tarifimizi vermeden önce içerikle ilgili olarak kısa bir hatırlatma da bulunalım. tarif için verilen malzemeler blender yardımı ile karıştırılırken jel kıvamına gelmesine dikkat edin ve sonrasında su ile karıştırıp içeceğinizden dolayı suyla da iyice çalkalamalısınız.

Yağ yakan tarife için Malzemeler

1 çay kaşığı toz tarçın (ya da 1 adet kabuk tarçın)

1 yemek kaşığı rendelenmiş zencefil

1 çay kaşığı sirke

1 adet limon

1 avuç maydanoz

500 ml su

Yağ yakan tarife için Hazırlanışı

Tek yapmanız gereken tüm malzemeleri blender’a koymak ve homojen bir karışım elde edinceye kadar karıştırmak. Karışımı her gece yatmadan önce için ve kısa bir zamanda çok kilo verdiğinizi görün.

You may also like

Yorum Yap