Ana Sayfa Kadınca ModaGelinlik Modelleri Gök mavisi gelinlik modeli ( irem sude gelinlik )

Gök mavisi gelinlik modeli ( irem sude gelinlik )

tarafından pramid

Yepyeni ve muhteşem diyerek ağzınızın açık kalacağı harika bir gelinlik modelini daha sizlere sunuyoruz. Alışılmış beyaz gelinlik modelleri dışında farkın-dalık yaratmak isteyenler için işte muhteşem bir gelin modeli. Gök mavisi gelinlik modeli oldukça kaliteli bir işçilikle hazırlanmış ve geniş yelpazesi ile büyüleyici bir atmosfer oluşturuyor.

Gök mavisi gelinlik modelimiz de ayrıntıları sizlere aktarırken ilk göze çarpanlardan başlayalım istedik. İlk olarak gelinlik straplez türü olarak tasarlanmış ve arkasına baktığınız da ön görünüş olarak straplez duruyor arka kısımda tutmak için destek verilmiş ve arka kısım olduğu gibi işleme tül ile kaplanmış. Göğüs dekoltesi de oldukça fazla ve geniş bırakılmış. gelinlik bu tarz bir dekolteyi kaldırabilecek şıklığa ve zarafete sahip.

Düğününüz de gök mavisi bir gelinlik davetlilerin karşısına çıkmak istemez misin?

İşte sizlere fikir verebilecek ve ilham olacak bir gelinlik tasarımı. Bu gelinlik modelinde dikkat edin duvak kullanılmıyor ve gelin için taç saça işlenmiş durumda. Bu ayrıntıları dikkate alın isteriz. İllede duvak kullanmak isteyenler gelinliğin güzelliğini bozmayacak ve sadece göğüs kısmına kadar gelecek düzende duvak kullanabilirler.

Gelinlik modelimizi arkadan incelediğimiz zaman ise önü kısa arkaya doğru uzun bir düzen ve stil kullanılmış etek boyu oldukça geniş ve şekillenmesi için de fazla yumuşak olmayan bir kumaş kullanılmış. Kullanılan kumaşın tamamı işlenmiş durumda.

İşte gelinliğimizin önde görüntüsü gerçekten etkileyici değil mi?

Muhteşem bir hava estiriyor ve giyecek bütün gelinlerin de bu kadar güzel ve şık olacaklarına inanıyoruz.

You may also like

Yorum Yap