Ana Sayfa Kadınca ModaGelinlik Modelleri Hindistan gelinlik modeli ( Yeni gelinlik tasarımı )

Hindistan gelinlik modeli ( Yeni gelinlik tasarımı )

tarafından pramid

Gelinlik seçimlerinde sürekli hanımlar alışılmışın dışında farklılıklar aramaktadırlar. Özellikle gelinlik giyecek hanımlar çok farklı ve değişik gelinlik modelleri aramaktadırlar. Bu nedenle iremsude kadın moda sitesi olarak sizlere çok özel bir gelinlik modelini tanıtacağız. Hindistanlı gelinlerin büyük bir beceri ve el emeği ile hazırladıkları gelinlik modelini sizlere sunuyoruz.

Hindistan gelinlik modelinde muhteşem bir el işçiliği söz konusudur. Zaten parça halinde sunduğumu gelinlik modelini sizler de incelerken verilen el emeğini göreceksiniz. Etek boyunda yapılan ince işlemelerde kumaş üzerine tam anlamıyla aşkını işlemiş. Bu gelinlik modelimiz iki parçalı olarak hazırlanmış alt kısım yani etek kısmı büyük bir göz nuru ile şahesere dönüştürülmüş. Etekte görmüş olduğunuz bütün detaylar el işlemesidir.

Yine etek kısmı ve gelin ayakkabısı için sizlere bu resimde bekletiyoruz. gelin ayakkabısına bakar mısınız ne kadar büyük bir titizlikle hazırlanmış. Bu tarz ayakkabıları maalesef özel olarak yaptırabiliyorsunuz. Altın sarı ile bezenmiş ayakkabı ile gelinlik muhteşem uyumlu hale getirilmiş.

İşte gelinliğin üst kısmı ve aksesuarları. gelinlik modelimiz de  Hindistan yöresinde kullanılan gelinlik modelini esas aldığımızı ifade etmiştir. Gelinliğin üst kısmı göbek etrafı açık olarak tasarlanmış ayrıca sırt kısmı da geniş bir dekolteye sahiptir.

İşte gelinliği tül üstüne işlenmiş ince işçilikle duvağı ve gelinliğin arkadan görüntüsü. Gelinlikte kullanılan aksesuarların özellikle kolyenin göğüs bölgesini kaplayacak kadar büyük olması güzel bir görüntü oluşturmuş

 

You may also like

1 Yorum

En Tatlı kadın dövmeleri 2021 - Kadın Giyim ve Moda 17 Mart 2021 - 20:52

[…] Dövme son zamanların en çok tercih edilen aksesuarlarından biridir. Bir çok soru geliyor ve nereye yapsam, dövmem nasıl olmalı, Ne kadar büyük dövme çizilmeli gibi sorularınız için bu özel konu hazırlandı. Umarız bütün sorularınız yanıt bulur. Hindistan gelinlikler […]

Yanıtla

Yorum Yap