Hindistan gelinlik modeli ( Yeni gelinlik tasarımı )

Hindu gelinlik modeli ile yepyeni bir gelinlik modeli sunuyoruz. Yenilik arayışında olan gelinler için çok özel bir gelinlik. Hem ince el işlemesi ile işlenmiş bir gelinlik hemde oldukça etkileyici bir tasarım. Gelin ayakkabı modeli ile de ayrıca muhteşem bir gelinlik olmuş

Paylaş

Gelinlik seçimlerinde sürekli hanımlar alışılmışın dışında farklılıklar aramaktadırlar. Özellikle gelinlik giyecek hanımlar çok farklı ve değişik gelinlik modelleri aramaktadırlar. Bu nedenle iremsude kadın moda sitesi olarak sizlere çok özel bir gelinlik modelini tanıtacağız. Hindistanlı gelinlerin büyük bir beceri ve el emeği ile hazırladıkları gelinlik modelini sizlere sunuyoruz.

Hindistan gelinlik modelinde muhteşem bir el işçiliği söz konusudur. Zaten parça halinde sunduğumu gelinlik modelini sizler de incelerken verilen el emeğini göreceksiniz. Etek boyunda yapılan ince işlemelerde kumaş üzerine tam anlamıyla aşkını işlemiş. Bu gelinlik modelimiz iki parçalı olarak hazırlanmış alt kısım yani etek kısmı büyük bir göz nuru ile şahesere dönüştürülmüş. Etekte görmüş olduğunuz bütün detaylar el işlemesidir.

Yine etek kısmı ve gelin ayakkabısı için sizlere bu resimde bekletiyoruz. gelin ayakkabısına bakar mısınız ne kadar büyük bir titizlikle hazırlanmış. Bu tarz ayakkabıları maalesef özel olarak yaptırabiliyorsunuz. Altın sarı ile bezenmiş ayakkabı ile gelinlik muhteşem uyumlu hale getirilmiş.

İşte gelinliğin üst kısmı ve aksesuarları. gelinlik modelimiz de  Hindistan yöresinde kullanılan gelinlik modelini esas aldığımızı ifade etmiştir. Gelinliğin üst kısmı göbek etrafı açık olarak tasarlanmış ayrıca sırt kısmı da geniş bir dekolteye sahiptir.

İşte gelinliği tül üstüne işlenmiş ince işçilikle duvağı ve gelinliğin arkadan görüntüsü. Gelinlikte kullanılan aksesuarların özellikle kolyenin göğüs bölgesini kaplayacak kadar büyük olması güzel bir görüntü oluşturmuş

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir