Ana Sayfa Kadın ÖzelGüzellik Salonu Hint kınası dövme desenleri ( El ve ayaklar için muhteşem motifler )

Hint kınası dövme desenleri ( El ve ayaklar için muhteşem motifler )

tarafından pramid

Hanımlara çok özel hazırlanmış hint kınası ile hazırlanmış çok özel desenler. El ve ayaklara yakılan hint kınası oldukça farklılık yaratan desenlerle sizleri ön planda tutacak. Dövme tutkusu olan hanımların ve genç kızların kalıcı dövme yapıp sonradan sildirme telaşı yaşamalarından ise Hint kınası ile yakılmış çok özel desenlerle kendi dövme zevkinize uygun harika dövme modelleriniz olacak. Omuz, el ve ayaklarınız için hazırlanmış bu özel hint kınası desenleri renkli süslemelerle daha da cazip hale gelmektedir.

Hint kınası ile avuç içi ve elinizin üzerine yakılan bu kınaların oluşturduğu görüntü sizleri mutlu edecektir. Sağlıklı ve doğru kullanımı ile birlikte dövme yerine tercih edebileceğiniz güzel bir kaç modeli sizlere sunacağız.

Ayaklarda yakılan Hint kınası yazın kısa giyimlerde oldukça güzel ve şık gösteriş sağlayacaktır. Şimdi sizleri bu güzel hint dövme modelleri ile baş başa bırakıyoruz.

Sırt kısmına işlenen hint dövmesi bakın ne kadar da güzel ve şık duruyor. tabi sırt kısmına yakılan kına çok zaman aldığından rahatsızlık duymayacaksınız denemenizi tavsiye ederiz. Renkli hint kınası dövme gibi işlendiğinde ayrı bir fotoğraf oluşturuyor.

El ve ayaklara yakına hint kınası yine ayrı bir hava katmış baksanıza ne kadar zarif ve şık duruyor. Hint kınası el ve ayaklar için muhteşem dövme desenleri

El için kına yakmak isteyen hanımlara özel dövme modeli kolları istediğiniz kadar uzatabilirsiniz. Dirsek boyuna kadar sarmaşık tarzında uzatabilirsiniz.

İşte en sevdiğim hint kınası deseni. Ele yakılan ve avuç içi de dahil olacak şekilde sade ve şık şekilde görünüyor

You may also like

Yorum Yap