Ana Sayfa Kadınca Modaİç Giyim Modası İç çamaşırı seçimine göre kişilik analizi

İç çamaşırı seçimine göre kişilik analizi

tarafından pramid

İç çamaşırı ile ilgili olarak merak ettiğimiz bir konuyu siz takipçilerimizle paylaşmak istedik. Seçimlerinize göre iç çamaşırı kişiliğinizi nasıl yansıtıyor hiç merak ettiniz mi?

Sizler için güzel bir araştırma yaptık özellikle İç çamaşırı tercihlerinde kombin yapmaya çalışanların kişilikleri, tanga giyen hanımların kişilikleri, g-string giyinen hanımların kişilikleri, korse veya büstiyer giyinen hanımların kişilikleri gibi bir çok detaya yer verilmiş. Örnek verilecek olursa en pahalı olan kadın kişiliği seçimin de g-string tercihinde bulunan hanımlar olmaktadır. Sanırım tercihleri arasında oldukça kaliteye yer veriyor olması ve vücuduna dikkat ediyor olduğu anlamına geldiği içindir.

Pijama takımı giyinen hanımlar ise oldukça samimi ve güler yüzlü olarak kendilerini göstermektedirler. Aslında sizlerle bu konuyu paylaşmamızın gerekçesi ise bu konuda bilgisi olmayanlara yada yanlış bilgi sahibi olan hanımlara fikir sunabilmektir. İç çamaşırı tercihi olarak ta konumuzu takip edebilirsiniz. Oldukça başarılı bir açıklama ile sizlere İç çamaşırı seçimine göre kişilik analizi adlı konumuz.


İç çamaşırları uyumlu olan hanımların kişilik analizleri

İç çamaşırlarının ( İç Giyim ) uyumlu olmasını tercih eden hanımlar günlük yaşantılarında da düzenlidirler.Her şeyin planlı ve programlı olmasını tercih eder ve genelde lider ruhludurlar.Tek parça iç çamaşırı tercih edenler Cole’a göre bu tarz iç çamaşırı tercih eden hanımların oldukça ileriye dönük düşünceleri vardır ve modayı yakından takip ederler.Tek parça iç çamaşırı ( İç Giyim ) giymeyi seven hanımlar seyahat etmeyi ve yeni deneyim kazanmaya bayılırlar.Hayata olumlu bakarlar ve arkadaş grubundaki en çok güvenilen kadınlardır.

Korse veya büstiyer tercih eden hanımların kişilik analizleri

‘Bu parçaları tercih eden hanımların kendine güveni fazladır ve korsenin cinsel cazibesine bayılırlar,’ diyor Cole. Herhangi bir durumda olayları kendi yararlarına çevirebilen hanımlardır.
İnsanlar onların güzellik ve cazibelerine kapılırlar.

Gecelik giyen hanımların kişilik analizleri

Gecelik tercih eden hanımlar romantiktir. Hayata bakışları olumlu ve neşelidir.’Bu hanımlar için hayattan keyif alınmalı ve planlara göre hareket etmeyi pek sevmezler,’ diyor Cole.

Penye çamaşır giyen hanımların kişilik analizleri

Adeta etrafına ışık saçan bu kadınlar acil durumlarda sakin davranıp durumu yönetirler.’Güven sağlayan kişilikleri sayesinde herkes tarafından sevilirler,’ diyor Cole.

Yüksek bel iç çamaşırı ( İç Giyim ) tercih eden hanımların kişilik analizleri

Rahatlığı tercih eden özgür ruhlu kadınlar bu model iç çamaşırını ( İç Giyim ) tercih eder.Hayatına ve yaşam tarzına kimsenin kural koymasına izin vermez ve kendi vücudu ile barışıktır.

Farklı modelleri karıştıran hanımların kişilik analizleri

Yaratıcı ruhludurlar ve bir anda akıllarına geleni yaparlar. Enerjik kadınlardır ve aynı anda bir çok işle uğraşırlar.Çalışmayı seven bu kadınların pek de düzenli oldukları söylenemez.

Erkeksi iç çamaşırlarını ( İç Giyim ) tercih eden hanımların kişilik analizleri

Bu modelleri tercih kadınlar Cole’a göre rahatlığa önem veren kadınlardır ve aynı zamanda modayı da yakından takip ederler.Dürüst ve açık konuşurlar ama başkalarının düşüncelerine de saygı gösterirler.Rahatlık en az güzel görünmek kadar önemlidir onlar için.

Tanga giyen hanımların kişilik analizleri

Tangayı tercih eden kadınlar güler yüzlü ve olumludurlar.İnsanların moralini anında düzeltebilen bu kadınlara insanlar bayılıyor.

G-String’i tercih eden hanımların kişilik analizleri

Pahalı zevkleri olan parti kızı tanımındaki kadınlar G-String’i tercih ederler.Ortamın neşesi ve odak noktasıdır, en eğlenceli mekanlar ondan sorulur.

G-String iç giyim ve tanga iç giyim arasındaki fark nedir?

Her iki model de iç çamaşırı ( İç Giyim ) çizgisini yok etmek için tasarlansa da bu iki model arasında bazı küçük farklar vardır.G-String’in kalçanın üstünde duran ince ipleri vardır tangada ise bu ip kalın bir şerittir ve daha rahattır.G-String giyildiğinde arkadan “T” harfinin görüntüsünü oluşur. Tanga biraz daha kalın ve yüksek şeritli olduğu için arkadan “Y” harfinin görüntüsü oluşur.

İç çamaşırı giymeyen kadınlar

Cole’a göre bu kadınlar her şeyden çok heyecanı severler.Anı yaşıyor ve aniden karar değiştirebilirler.

You may also like

Yorum Yap