Ana Sayfa Kadınca Moda İlkbahar sezonu için en iyi kombin ( Kadın giyim önerileri )

İlkbahar sezonu için en iyi kombin ( Kadın giyim önerileri )

tarafından pramid

Yaz mevsimine girmeye çok az bir zaman kala yurt genelinde havaların ısınmadığını görüyoruz, şimdi sizlere bu ay için özel olarak hazırladığımız baharı andıran ve yaza merhaba diye bir kombini sizlerle paylaşacağız. Öncelikle kombinimizin temel çatısını blue jean bir ceket oluşturacak. Sonrasında ise ceketin kattığı hava ile renk kombini yapacağız. Günlük giyim için hazırladığımız bu bütün tercih için sizlerde fikirlerinizi bizlerden esirgemeyin.

Mor ve mavi tonlarının hakim olduğu günlük giyim tercihimizi öncelikle kot ceketle yaptık. Sonrasın da askılı tek parça mini elbise seçtik. Bu seçtiğimiz mini günlük elbise ceketin desteği ile muhteşem bir uyum sağlayacaktır. Günlük elbise seçimimiz de çiçek desenlerin hakim olduğu ve renk olarak seçtiğimiz iki rengi temsil etmektedir.

Daha sonra gözlük olarak kalın çerçeveli ve siyah camlardan oluşan güneş gözlüklerini tercih ettik. Aksesuar tercihleri arasında küpe, bileklik gibi detaylara girmedik bu konuda sizleri özgür bıraktık.

Ayakkabı olarak yüksek topukların olduğu ve kayışlı ayakkabı tercihimizin gerekçesi ile mini elbise altında görüntü şekli ile ten rengini yansıtmasını istememizdir. Dikkat ederseniz yine kayışların renk tonları da mor renklerini anımsattığı için muhteşem bir uyum sağlamaktadır.

Son olarak da çanta seçimine geliyoruz. Bizler omuz askılı orta boy bir çanta tercihinde bulunduk, altın renkli zincirli askılığı ile mor renkli omuz çantası. Burada amacımız sportif karma bir giyim hazırlamak oldu. Bu nedenle çanta tercihimiz de küçük askılı çanta olarak oluşturuldu.

 

Genel bir bakış açısı ile sizler için seçtiğimiz parçalara baktığınız da farklı kombinlerde oluşturulabilir renkler konusunda. Şimdi sizlere örnek ve fikir vermesi açısından hazırladığımız bu özel kombini puanlamanızı istiyoruz.

Günlük mini elbisemiz de kumaş olarak yakıcı ve terletici bir kumaş tercih etmekten kaçının olabildiğince hafif ve hava alabilen tercihlerde bulunun.

You may also like

Yorum Yap