Ana Sayfa Kadınca ModaGelinlik Modelleri İnci süslemeli gelinlik modelleri

İnci süslemeli gelinlik modelleri

tarafından pramid

2017 yılı için tasarlanmış ve harika görseli olan gelinlik modelleri arasında sizlere önereceğimiz bu özel koleksiyon oldukça etkileyecek modellerdir. iremsude.com kadın sitesi olarak sizlere en güzeli sunmaya devam edeceğiz. Bu gelinlik modelleri tasarımları ile birlikte özel olarak dikilir unutmayın. Tabi farklı kombinasyonlarda gelinlik modelleri olabilir bizlerin sunmuş olduğu inci işlemeleri bu gelinlik modelleri sadece sizlere fikir vermek amacı ile paylaştığımız modellerdir. Şimdi inci işlemeleri 2017 gelinlik modelimizin bir kaç özelliğinden bahsedelim.

Öncelikle gelinlik modellerimiz için ayakkabı tercihlerimiz de inci işlemeli olarak sunulmuştur. Beyaz renk tercihi ise aksesuar bulunmasını daha da kolaylaştırır.  İlk modelimiz straplez olarak diğer gelinlik modelimiz ise  boyun askılıdır. İlk model gelinliğimiz inci işlemesi ile aşağı kadar gelen uzun etek boyu ayrı bir güzel görünüş sergilemiş. Beyazlığı kırılmıştır. Diğer modelimiz ise bembeyaz olarak tasarlanmıştır. Ayakkabılarına dikkat ettiğiniz de işçiliğin ne kadar kaliteli olduğunu göreceksiniz.

Sırt bölgesi ince tül ile kaplanmış ve inci süslemeleri ile de motif verilmiştir. Fiyonk desteği de ayrı bir hava katmış dileyenler fiyonk kullanmaktan vazgeçebilirler. Gelinlik ayakkabılarında uzun topuklular tercihi sıklıkla yapılır tabi öneri olarak tercihleriniz de uzun süre ayakta kalacağınız dan dolayı rahat olan ayakkabıları tercih edin.

2017 yılı gelinlik modelleri arasında en güzel gelinlik modelleri ve en şık modeller bunlardır. Buyurun hanımlar gerisini sizlerin görüşlerine bırakıyoruz umarız beğenip yorumlarsınız.

You may also like

Yorum Yap