Ana Sayfa Kadınca ModaAksesuar Modası İnci taşlı gelin taç modelleri ( Zarif ve Şık Taçlar )

İnci taşlı gelin taç modelleri ( Zarif ve Şık Taçlar )

tarafından pramid

Gelinler gelinlik kadar taç seçimi de önemlidir. Özellikle son zamanlarda duvak yerine artık taçların gelinliklerde kullanılması doğal olarak alternatif modellerinde ortaya çıkmasına ve arayışlara sebep oldu. Şimdi sizlere sunacağımız taç modelleri en zarif modeller olarak ilk görüşte aşık olacağınız türden modeller olacaklardır.

Gelinlikler için seçilmiş inci taşlı ve ince işlemeli taç modelleri beyaz tonların hakim olduğu ve saçlarla muhteşem uyum içerisinde kalacağını göreceksiniz. Bir kaç modelde de bunu net bir şekilde göreceksiniz.

Düğün günü gelinliğiniz kadar başınızda ki saçlarınızla birlikte kombine edilmiş bu taç modelleri şıklığınıza şıklık katacak. Gelinliğinizle de ayrı bir uyum sağlayacak olan bu taç modelleri sizleri kraliçeler gibi gösterecektir. Gördüğün gibi taç modelimiz de çiçek desenleri ile inci taca muhteşem bir hava katılmış. Bembeyaz gelinliğiniz içinde düğünün favorisi olacaksınız.

İnce işçiliğin olduğu bu güzel taç modelleri parlak pırlantalarla süslenmiş ve ışığın olduğu yerlerde ayrı bir renk katacaktır. Zaten sizlerde bu taç modelleri ile gelinliğinizde ki eksikliği görecek ve hemen bu tarz bir modelle tamamlamanın yoluna gireceksiniz.

You may also like

Yorum Yap