Ana Sayfa Kadınca ModaGelinlik Modelleri Kabarık ( prenses ) gelinlik modelleri 2018 -2019

Kabarık ( prenses ) gelinlik modelleri 2018 -2019

tarafından pramid

Yeni sezon 2018 – 2019 gelinlik modelleri arasında kabarık model olan gelinlik modelleri için sizlere farklı renk ve tasarımlara sahip etek boyu kabarık gelinlik modelleri ve nişanlılık modelleri sunuyoruz. Hepsi de büyük işçilik isteyen ve muhteşem tasarıma sahip gelinlik modelleri. Renk olarak beyaz dışına da çıkılmış ve farklı renk tonları da seçilmiştir. Kabarık olarak bildiğimiz gelin modelleri Prenses model olarak geçmektedir.

Çiçeklerle süslenmiş klasik görünümlü ama modern bir gelinlik modeli

Farklılık isteyen hanımlar için muhteşem bir tasarıma sahip ve oldukça şık bir duruşu var. Lila renk tonları ve pembe güllerle süslenmiş olan gelinlik modeli göğüs kısmında oldukça estetik bir çalışma yapılmış ve muhteşem estetik bir göğüs dekoltesi bırakılarak oluşturulmuş. Sırt dekoltesi de yine boncuk işlemelerle süslenmiş. 

Uzun kuyruklu ve kabarık gelinlik

Abartıyı seven hanımlara gelsin. İnsanlar kuyruğumu konuşsun diyorsanız o zaman bu güzel gelinlik modelini düşünebilirsiniz. Straplez olan gelinlik modeli üst kısım tamamen dantel işlemesi olarak hazırlanmış ve kollar da ispanyol tarzı olarak tasarlanmıştır. 

Kabarık Nişanlılık ve gelinlik modeli

Bu gelinlik modelini hem nişanlılıkta hemde düğünde kullanabilirsiniz. Renk olarak beyazın konseptin dışına çıkılmış ve ayrı bri tarz sunulmuş. Etek boyu hem kabarık hemde uzun tutulmuş. Hakim yaka tarzı ile de sizlere muhteşem bir kabarık gelinlik modeli sunmuş

Dantel işlemeli kabarık gelinlik modeli

El işçiliği yoğun olan ve tamamen özel tasarım olan bu gelinlik modelin de bir çok değişiklik görebilirsiniz. İşte sizlere için seçilen bu özel tasarım gelinlikte hem dantel işlemesi hemde gelinliğin estetik tasarımı dikkatini çekmiştir. Armut tipi hanımların tercih edeceği bu özel modeli iyi inceleyin.

Parlak prenses gelinlik modeli

Yine dantel işlemeli ve parlayan bir gelinlik modeli ile göz kamaştırmaya ne dersiniz. Muhteşem bir tasarım ve el işçiliği ile yeni nesil bir gelinlik modeli. 2018 – 2019 prenses gelinlik modelleri arasında en şık ve en zarif olanları sizler için bir araya topladık.

Hakim yaka, prenses ve uzun kuyruklu gelinlik modeli

Bu yılın gelinlik modelleri arasında en çok tercih edilen renk tonu bu. Bu özel tasarımın en kullanışlı olanı ise dantel işlemesidir. Özellikle hem göğüs hemde sırt dekolteleri de bütün gelinler tarafından tercih ediliyor. Oldukça gösterişli olan bu gelinlik modellerini bakalım beğenecek misiniz?

You may also like

2 Yorumlar

Derya 2 Kasım 2019 - 17:38

Parlak prenses gelinlik fiyatini ogrenebilirmiyim

Yanıtla
pramid 5 Kasım 2019 - 14:20

Burada bulunan gelinlik modelleri özel tasarım gelinlik modeleridir. Bu özel tasarım gelinlik modellerinin fiyatlarını öğrenmek için İstanbul için fatih/ beyazıt ve osmanbey gibi yerlere bakabilirsiniz.

Yanıtla

Yorum Yap