Ana Sayfa Kadınca Moda Kadın giyim önerileri: Kot ceket ve mini etek

Kadın giyim önerileri: Kot ceket ve mini etek

tarafından pramid

Hanımlar için bu haftaya çok bir kombini ile merhaba diyoruz. Sizler için seçtiğimiz bu giyim tarzını bakalım kaç kişi beğenecek. Öncelikle giyeceğimiz kıyafetleri ve aksesuarları sizlere tanıtalım.

Uzun kollu kot ceket ve hemen altına tek parça kısa etek boyu ile bir elbise ve Converse türü bir ayakkabı ile devam edeceğiz. bunun yanında aksesuar olarak da çanta ve küpeleri kullanacağız. Günlük giyim önerileri

İlk olarak seçtiğimiz tek parça elbiseyi bir çok hanım tercih eder ve özellikle mini olması da tercihen bu kombin için önemlidir. Sportif olarak görülen bu kıyafet sizleri çok rahat ettirecektir.

Bu giyim önerimiz de ille de kalite marka kullanmak zorunda değilsiniz. Bu sadece sizlere bu tür giyimleri nasıl bir araya getireceğinize fikir oluşturması için yapılmıştır. 

Şimdi giyeceğimiz ürünleri yakından görelim. Bakalım bu kombin için hangi ürünleri kullanmışız.

Öncelikle pileli tek parça bir elbise kullanmışız ve üstüne de uzun kollu kot ceket almışız. Ayakkabı için de Converse kullandık. Çanta olarak ayakkabılarımızla uyumlu olsun diye beyazı tercih ettik. Kolye ve küpeyi de yine çanta ve ayakkabıya göre düzenledik.

You may also like

Yorum Yap