Kadın giyim önerileri: Kot ceket ve mini etek

Hanımlar için bu haftaya çok bir kombini ile merhaba diyoruz. Sizler için seçtiğimiz bu giyim tarzını bakalım kaç kişi beğenecek. Öncelikle giyeceğimiz kıyafetleri ve aksesuarları sizlere tanıtalım.

Uzun kollu kot ceket ve hemen altına tek parça kısa etek boyu ile bir elbise ve Converse türü bir ayakkabı ile devam edeceğiz. bunun yanında aksesuar olarak da çanta ve küpeleri kullanacağız. Günlük giyim önerileri

İlk olarak seçtiğimiz tek parça elbiseyi bir çok hanım tercih eder ve özellikle mini olması da tercihen bu kombin için önemlidir. Sportif olarak görülen bu kıyafet sizleri çok rahat ettirecektir.

Bu giyim önerimiz de ille de kalite marka kullanmak zorunda değilsiniz. Bu sadece sizlere bu tür giyimleri nasıl bir araya getireceğinize fikir oluşturması için yapılmıştır. 

Şimdi giyeceğimiz ürünleri yakından görelim. Bakalım bu kombin için hangi ürünleri kullanmışız.

Öncelikle pileli tek parça bir elbise kullanmışız ve üstüne de uzun kollu kot ceket almışız. Ayakkabı için de Converse kullandık. Çanta olarak ayakkabılarımızla uyumlu olsun diye beyazı tercih ettik. Kolye ve küpeyi de yine çanta ve ayakkabıya göre düzenledik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kadın giyim önerileri: Kot ceket ve mini etek için yorumda bulun

    Kadın giyim önerileri: Kot ceket ve mini etek için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kadın giyim önerileri: Kot ceket ve mini etek için ilk yorumu yapabilirsin.