Ana Sayfa Kadınca Moda Kadın panço modelleri 2019

Kadın panço modelleri 2019

tarafından pramid

Kışlık ve mevsimlik kadın panço modelleri arasında yeni sezonun en güzel modellerini sizler için seçtik. İşte sizlere kışlık kaşe panço, tesettür panço, Örgü panço, Kadın panço yağmurluk gibi bir çok farklı amaca yönelik seçtiğimiz en güzel panço modelleri.

Triko ve kürklü panço modelleri yeni sezonun en çok tercih edildiği modeller arasında yerini aldı. Özellikle kış ayları için hem sıcak tutan hemde şık görünmenizi sağlayacak bir birinden güzel panço modelleri. Hem tesettür giyim için hemde normal giyinen hanımlar için tercih edilebilir. 

Kürklü panço modeli – Triko panço modeli

Astarsız olarak tasarlanan bu panço modelleri arasında iki farklı tarz ve stil var. Biri triko olarak hazırlanmış ve diğer panço modeli de kürk yakalı olarak tasarlanmış. İşte sizlere kışlık panço modelleri

Kapüşonlu kadın panço modelleri

Yeni sezon da sizlere panço modelleri arasında bir kadife kumaştan yapılan Kapüşonlu panço modelini de tanıtacağız. Kırmızı panço modeli ise oldukç aşık duruyor. Kadife panço modeli daha çok deri tarzı taytlar üzerinde harikalar çıkartıyor.

Süet ve kürklü panço modeli

Genç kızlar için harika bir tasarım. Kadın panço modellerinde uzun modelleri sevmeyen hanımla riçin hem kıyafetlerine uyacak hemde rahatça giyebileceğiniz bir panço modelini sunuyoruz. Kürklü panço modelinde kullanılan kumaş süettir.

Düğmeli kadın panço modeli

Hali hazırlda klasik panço modeli dışında hiç bir özelliği bulunmayan bu model de tek önemli konu kaşe olmasıdır. İşte sizlere kaşe panço modeli.Özellikle farklı renk tonları ile de kışı çok güzel geçirebilirsiniz.

Örgü kadın panço modeli

İşte sizlere harika ve neredeyse bütün mağazalarda tükenen bu yılın en trend panço modeli. Örgü panço modeli bu yıl en çok çok rağbet gören panço modelidir. 

Panço modelleri galeri 2019

You may also like

Yorum Yap