Kadınlar için özel kolye modelleri ( Taşlı ve parlak )

Kadınların aksesuar dünyasına yepyeni ürünler katılıyor. Koca taşların ve inci taşlarından oluşan kolye serisi oldukça popülerdir. Yeni yılın en çok tercih edilen bu kolye takı serisini sizlere sunuyoruz

Paylaş

Aksesuar modasında üretilen ve kadınların beğenisine sunulan bir çok tasarım söz konusudur. Özellikle aksesuar konusunda belli başlı moda akımını takip etmek olabilir ama değişen tasarımlar karşısında sürekli takı trendini takip etmek zor olacağından sizler için çok özel bir çalışma gerçekleştirdik ve sizlere özel gün ve geceleriniz için giyimlerine kombin olacak kolye modellerini sunacağız.

Sizler için seçmiş olduğumuz bu özel seri iri taşlardan oluşmaktadır. Özellikle son dönemi göz dolduran aksesuar trendlerinden olduğundandır. Şimdi sizlere özel olarak seçmiş olduğumuz taşlı takı modellerimiz le baş başa bırakacağız. Lütfen beğendikleriniz ve yorumlarınızı bizimle paylaşın

İnci taşlarından tutunda koca parlak taşlara kadar bir çok farklı desen ve tasarımla sizlere özel bir seri sunuyoruz. Seride giyimleriniz için kombin olabilecek şekilde tasarlanmışlardır.

Pembe ve beyaz Kolye takımımız da geniş bir alan için tasarlanmış. Straplez giyimleriniz de boş olan kısımları tamamen doldurabilecek yapıdadır. Gözleri kamaştıracak yapıda güzel ve hoş bir tasarım oldu.

Karışık renklerin kombininden oluşmuş harika bir kolye tasarımı daha, Kadınların aksesuar seçimlerinde özellikle kolye seçimlerinde alternatif bir tercih olacaktır. Takı modelimizi beğendiniz umarız

Altın sarısı ve inciler adlı kolye tasarımımız da ise sizlere kocaman irilikte inciler eşlik edecek. Sarı ve inci beyazı muhteşem bir uyum sağlamış. Kolye sizlere güzel bir kombin olacaktır.

İri inci taşları ile koca parlak taşlardan oluşmuş iki farklı kolye tasarımını aynı anda kullanmak için farklı bir çalışma olmuş. Özellikle takı seven hanımlar için güzel bir deneyim olacaktır.

Siyah taşlarla süslenmiş güzel bir kolye tasarımı, kolye tasarımımız da açık tonda giyimi tercih eden hanımlara uyum sağlaması için tasarlanmıştır. Boyut kısmını dilediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Taşların göz kamaştıran parlaklığı ilgi odağı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir