Ana Sayfa Kadınca ModaAksesuar Modası Kalpli Kadın ayakkabısı modeli ( yeni tasarımlar )

Kalpli Kadın ayakkabısı modeli ( yeni tasarımlar )

tarafından pramid

Kadınlara özgü özel gün ve geceler için tasarlanmış harika şıklıkta bayan ayakkabı modeli ile karşınızdayız. Sizlere sunacağımız bu modelin özellikleri arasında normal günlük ayakkabı değil daha çok abiye altına veya özel davetler için giyeceğiniz kısa giyimlere özel bir tasarımdır. kalp modeli ise sıradan bir tasarım olarak görünebilir ama ayakkabı ile uyumu o kadar kaliteli ve şık duruyor ki beyaz giyimler için göze çarpan harika bir ayrıntı oluyor.
Ayakkabı alışılagelmiş ayakkabı modellerini geride bırakmış ve yarım ayakkabı tarzında tasarlanmış olup bilek kısmına doğru bağlanan bir bağcık yapısı ile karşınıza geliyor. Ayakkabının diğer bir ayrıntısı ise yüksek topuklu olmasıdır.

Şıklık ve gösteriş olarak tasarlanmış ayakkabı ilk bakışta dikkatleri toplamayı başarıyor, sizlerde bu modeli gördüğünüz de hak vereceksiniz.

 

Ayakların iç kısmına doğru entegre edilmiş aksesuar ayakkabıyı ön plana çıkartıyor. Tabi kısa giyim yanında birde pantolon giymeyi seven hanımlar da kullanabilirler. dar paçalı pantolona da harika uyum sağlayacaktır.

Beyaz üstü giyimlerle kombin edildiğinde kalp aksesuarının canlı kırmızısı sizlere muhteşem bir renk verecektir. İhtiyacınız olan sadeliği kendi rengi ile bastıracaktır. Böyle bir ayakkabısının olmasını isteyen hanımları görelim bakalım kaç kişi isteyecek bu ayakkabıdan.

You may also like

Yorum Yap