Ana Sayfa Kadın HaberKadınca Eğlence Kenan İmirzalioğlu ve Sinem Kobal İguazu Şelaleri’nde Aşk Tazeliyorlar

Kenan İmirzalioğlu ve Sinem Kobal İguazu Şelaleri’nde Aşk Tazeliyorlar

tarafından pramid

Dizileri ile tanıdığımız ve onca kızın kalbinde taht kuran Kenan İmirzalioğlu hayat arkadaşı olan Sinem Kobal ile sevgililer gününe özel bir program hazırladılar ve dünyanın harikaları arasında yer alan İguazu Şelaleri’ne gittiler. Aşklarını burada tazeleyen çift paylaştıkları resimlerle oldukça keyifli ve romantik bir atmosfer oluşturmuşlar.

Evlilikleri sonrasında ilk sevgililer gününü kutlayan çiftin bu muhteşem kutlaması da unutulacak türden değil. Romantik ve aşk dolu bir sevgililer günü organize eden Kenan İmirzalioğlu Sibel’in gönlüne bir taht daha kurdu.

Sıklıkla tatilde ki fotoğraflarını paylaşan çifte bir çok beğeni geliyor. Sibel’in gönlüne bir taht kurmayı başaran Kenan bu işi iyi bildiğini bir kez daha gösterdi. Evliliklerinde bu yana ilk kez Sevgililer Günü’nü kutlayan Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal çifti, dünyanın yedi doğa harikası arasında yer alan ünlü İguazu Şelaleri’nde aşk tazeliyorlar.

Evliliklerinde ilk kez ‘14 şubat Sevgililer Günü’nü kutlayan aşıklar rotalarını ise dünyanın en büyük şelalesi ve dünyanın yedi harikası olarak kabul gören İguazu Şelaleri’ne çevirdi.Dünyanın yedi doğa harikası arasında yer alan şelaleler, Arjantin- Brezilya- Paraguay sınırında bulunuyor.

Doğa harikası yerde romantik bir tatil yapan sevgililerden Sinem Kobal, tatil fotoğraflarını sosyal medyada paylaşarak çok sayıda beğeni aldı.
Bu yıl ekranlardan uzak duran Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, romantik bir tatile çıktı. Mayıs ayında görkemli bir törenle hayatlarını birleştiren iki ünlü isim, ‘Sevgililer Günü’nü yurtdışında geçirdi.

You may also like

Yorum Yap