Ana Sayfa Kadınca ModaGelinlik Modelleri Kilolu Bayanlar İçin Gelinlik Tavsiyeleri

Kilolu Bayanlar İçin Gelinlik Tavsiyeleri

tarafından pramid

Kilolu bayanlara gelinlik önerileri, kare yakalı tül, kayık yakalı şifon, hakim yaka dantelli gelinlik modelleridir. Kilolu bayanlar için gelinlik tavsiyeleri, vücut proporsiyonunun daha ince görünmesini sağlarlar. Kilolu Bayanlar İçin Gelinlik Tavsiyeleri

Kilolu Bayanlar İçin Hakim Yaka Gelinlik

Kilolu bayanlar için hakim yaka gelinlik tasarımı hakkında bilgiler şu şekilde sıralanır:

  • Bu gelinlik modelinde boyun hizasından başlayan bir yaka tasarımı kullanılırken yaka ortada yer alan bir düğme ile birleştirilir.
  • Göğüs ve gıdı bölgesinden şikayetçi olan bayanlar dantel detayların bulunduğu hakim yaka gelinlik ile zarif ve modern bir sitili ön plana taşırlar.
  • Gelinliği beden bölümünde kalıp ve beyaz dantelden üst, düz şekilde aşağıya uzanan dantel etek formu kullanılırken, göğüsten yakaya kadar olan dekolte alanı ise Fransız danteli ile kapatılmıştır.

Bu şık gelinlik modeli kişinin omuz ve bel proporsyonlarının dengeli ölçülerde görünmesini kalıplı kesimi ile sağlarken, boyun daha uzun görünmesine imkan sağlar.

Kilolu Bayanlar İçin Kare Yaka Tül Gelinlikler

Kilolu Bayanlar İçin Gelinlik Tavsiyeleri

Kilolu bayanlara kare yakalı tül gelinlikler hakkında bilgiler şu şekilde sıralanır:

  • Bu modellerinin temel tasarımı kalp yakalı ve düz beyaz gelinlik kumaşından hazırlanmış, etek bölümden kabarık tasarım yerine dökümlü hatlar ile yere kadar düz kesimde uzanan etek formu tercih edilmiş gelinlik modelinden oluşur.
  • İç kısımda yer alan asıl gelinlik tasarımının üzerine tek kat dantel kumaş, yaka alanında kare kesimi oluşturacak şekilde dikilir.
  • Kilolu bayanlar için gelinlik tavsiyeleri kriterlerine uygun oluşturulan model ile bölgesel fazlalıkları tamamen kamufle eden ve zarif bir stili ön plana lan kare yaka tül gelinlik elde edilir.

Şık gelinlik modeli kır ve sahil düğünlerin kullanıma uygun uçuşan, dökümlü eteklere sahipken, kare yaka formu ile kişiyi daha ince ve uzun boylu gösterir. Romantik bir moda stilini ön plan taşır.

Kilolu Bayanlar İçin Kayık Yaka, Şifon Gelinlik

Kilolu bayanlara kayık yakalı şifon gelinlik hakkında ilgiler şu şekilde sıralanır:

  • Bu modelde gelinliğin yaka kısmı, göğüs hizasına ters ay şeklinde oturacak formda tasarlanırken, gelinliğin üst bedeninde sade beyaz gelinlik kumaşı, etek kısmında ise kumaş üzerine dikilen hoş ve dökümlü şifon detaylar kullanılır.
  • Kilolu bayanlar için gelinlik tavsiyeleri arasında yer alan kayık yaka model, omuzların genişliğinde bir görünümü sergilediğinden, gelinlerin bel proporsiyonları daha ince ve kum saati görünümünde ön plana çıkar.

You may also like

Yorum Yap