Ana Sayfa Kadınca Moda Kış giyim önerileri – Kot pantolon ve kadın giyimi

Kış giyim önerileri – Kot pantolon ve kadın giyimi

tarafından pramid

Hanımlar için havaların soğumasıyla birlikte artık sıcak kıyafetleri çıkartıp yerine kışlık giyimlere yönelme vakti geldi. iremsude.com sizler için soğuk havalara uygun ve kot pantolon giyinmeyi seven hanımlar ve genç kızlar için kışlık giyim önerileri sunacak. Kışın kot giyinmeyi seven kadınlar ve genç kızlar için giyim önerileri.

Bakalım kış mevsimi için kot pantolonla konbinlediğimiz özel giyimler nelermiş. İlk önerimize baktığınız da uzun çizmelerden başlıyoruz. Hemen üstüne dar kesim bir kot pantolon ve sonrasında ise üst kısım için uzun kolu bir bluz seçiyoruz renk olarak bizler beyazı tercih ettik. Hemen üstüne şal türü ve bol kesim bir hırka atıyoruz. 

Aksesuarlar olarak da küpe, kolye ve çanta tercihlerimiz var. Çanta için oldukça büyük seçtik ve kola takabileceğiniz türden botlarınızla aynı renklere sahip.

Kadın kot pantolon ve giyim önerileri

Kırmızı çizmelerle güzel bir kış giyim önerisi daha, sizler için seçtiğimiz bu özel öneri de fazla giyinmekten hoşlanmayan genç hanımlara yönelik bir giyim önerisidir. Klasik dar kesim dar kot pantolon ve üst içinde yünlü ve uzun kollu bir kazak alıyoruz. Aksesuar alma konusunu sizlere bırakıyoruz.

Kış kot üstüne ne giysem

Sportif bir giyim önerisi ile karşınızdayız. Sizler için seçtiğimiz bu özel giyim önerisinde en azından kış için nasıl giyinsem derdine son vereceksiniz. 3 farklı öneri sunduk. Bu öneri ise diğerlerine göre biraz daha sportif duruyor.

Uzun çizmeler ve üst kısımda için atkı olarak kullanabileceğiniz güzel bir şal ile muhteşem görüneceksiniz.

You may also like

Yorum Yap