Ana Sayfa Kadınca ModaAksesuar Modası Kışlık örgü bere modelleri ( Kadınlara özel el örmesi bereler )

Kışlık örgü bere modelleri ( Kadınlara özel el örmesi bereler )

tarafından pramid

Kış mevsimleri için hazırlanmış ve el örmesi olan güzel kadın berelerini sizlere sunarken kullanılan aksesuarları da sizlerin tercihine ve zevkine bırakıyoruz. Örgü işini seven hanımlar bu modellere bayılacaklar.

Kışlık örgü bere modelleri ( Kadınlara özel el örmesi bereler ) başlıklı konumuz da sunulan bereleri incelediğiniz de oldukça modern ve modaya uygun olarak hazırlanmıştır. 5 farklı renk ve modelde sunulan bere modellerinde kullanılan aksesuarlar olayı çok farklı bir boyuta taşımıştır.Tabi bu tür bereler için hazır olanları da, bizler bu konuda yaratıcı olmak isteyen hanımların kendi berelerini kendilerini yapmaları taraftarı olduğumuz için paylaşıyoruz.

Kahverengi bere modelimize baktığınız da düz saçlı hanımlar için ne kadar güzel ve şık duruyor. Özellikle sarışın hanımlar bu rengi ve bu bereyi kaçırmasınlar. İnce ve estetik bir şekilde kullanılan broşa baktığınız da ne kadar da zengin göstermiş.

Diğer farklı modellerimizi görmek için galerimizi ziyaret edeceksiniz. Beğendiğiniz modelleri ve beğenmediğiniz taraflarını bizimle paylaşın olur mu hanımlar.İki farklı modelimiz de ise aksesuar olarak broş kullanılmamış burada ister sade isterseniz de dileğiniz gibi zevkinize uygun kombin yapabilirsiniz.

You may also like

Yorum Yap