Ana Sayfa Kadın ÖzelGüzellik Salonu Kız çocukları için örgü saç modelleri ( Yeni saç stilleri )

Kız çocukları için örgü saç modelleri ( Yeni saç stilleri )

tarafından pramid

Kız çocukları için birbirinden zarif ve zahmetli örgü saç modelleri sunuyoruz. Saç stilleri hele ki bunlar o kadar hoş ve zarif duruyor ki beğeneceğinize inanıyoruz.

Uzun saçlı kızlar ve genç kızlarımız için uygulayacağımız çok şık saç stilleri geliyor.  Uzun saçlı kız çocukları için uygulanacak olan örgü modelleri bir kaç şerit şeklinde yada tam örgü modeli ile farklı stiller sunuyoruz. Örgü saç stillerinde süsleme tamamen sizlere kalmış genelde kız çocukları renkli çiçekleri çok beğenirler ama bizler kıyafetleri ile kombin yapabileceğiniz renk tonlarını tercih etmenizi öneriyoruz.

Şimdi sizlere sunmuş olduğumuz saç stillerini kapa taslak bir şekilde açıklayacağız. Öncelikle örgü işi için sıkılmayacağınızı iyi bilmeniz gerekiyor çünkü saç modeli ördükçe ayrı bir hoş gelecek ve mutlaka sonunu getireceksiniz.

İlk saç stilimiz u şeklinde saçın bütünü ile yapılan örgü daha sonra saçın etrafına döşenerek bağlanıyor tabi süsleme olarak ta ufak tokalar kullanılmış.

İkinci saç modelimiz de örme işi iki farklı kuyruk halinde yapılmış oldukça kalın tutulmuş ve örülmesi de son derece kolay ve hızlı olarak başarabilirsiniz. Örme örgüleri yine istediğiniz gibi birbirine bağlayabilirsiniz.

Diğer bir saç stilimiz ise gerçekten emek isteyen ve zahmetli bir kız saç stilidir. Öncelikle hem örme işi var hemde ince bir işçilik olacak kız çocuklarınız bu modelini gördüğünde gerisini düşünemiyorum.

 

You may also like

Yorum Yap