Ana Sayfa Kadın Soruyor Kızlık zarının ne zaman bozulduğunu öğrenebilir miyiz?

Kızlık zarının ne zaman bozulduğunu öğrenebilir miyiz?

tarafından pramid

Kültürel ve dini yaklaşım olarak korumaları gereken en önemli hususlardan biridir. Maalesef ki son zamanlar da gençlerimizin yetişme ve etkileşim faktörleri göz önünde bulunduğundan artık bir öneminin olmadığı anlaşılmıştır. Tabi Kızlık zarı ile ilgili olarak bir çok farklı yalan yanlış bilgi dolaşmaktadır. Bizler sadece soruda cevabı vermeye çalışacağız.

Biz takipçimizin bizlere gönderdiği soruyu cevaplayarak yanıt bulmasına imkan sağlayacağız. Nişanlanmadan önce başka bir erkek arkadaşı ile ilişkiye girmiş ve bunu söylemediğinden ne zaman kızlık zarının bozulduğunun beli olup olmadığını sormuş.

Kızlık zarı bozulduktan sonra zaman olarak bunun bilinmesi söz konusu değildir. Elde ki bilimsel çalışma metotları ile sadece kızlık zarının bozulduğunu bulabilirler bunun dışında ne zaman kızlık zarının bozulduğuna dair net bir şey söyleyemezler.

Bizlerde bu durum karşısında bir kaç kelime edelim. genç kızlarımızın cinsel hayatla ilgili bilmeleri gereken bütün konuları dışarıdan öğrenmek yerine direkt olarak anne ve babalarından öğrenmelerinin daha doğru olduğunu kabul ediyoruz. Anne ve babanın öğreteceği cinselliğe yönelik bilgiler o yaşta çocuk için doğru ve yanlışı belirleyecektir.

Çocuklarımızın doğru yetişmesi için lütfen dikkatli olalım. Özellikle cinsel içerikli konular da ne kadar dar olduğumuzu ve çocuklarımızı ayıp deyip olayın dışında tutmaz doğru bir karar değildir.

You may also like

Yorum Yap