Ana Sayfa Kadınca ModaAksesuar Modası Lacoste çanta, ayakkabı ve cüzdan kombini

Lacoste çanta, ayakkabı ve cüzdan kombini

tarafından pramid

Bayanlara özel lacozte markası altında üretilen yepyeni bir aksesuar modelini sunuyoruz. Yedi farklı renk sunan modellerde kadınlara özel Lacoste çanta, ayakkabı ve cüzdan kombininde bir çok özel ayrıntıyı sizlerle paylaşacağız. Öncelikle bayan çantası olarak son dönemin modası olan askılı çanta tercih edilmiş çantanın özellikleri arasında el çantası, omuz çantası veya askılı çanta olarak çapraz şekilde kullanabilirsiniz. Oldukça kullanışlı ve canlı renklerin kullanıldığı suni deri kullanılmıştır. Kadın çanta modeline eşlik eden yine güzel ve şık bir deri kadın cüzdanı bulunmaktadır. ister cüzdan isterseniz çanta ve cüzdanla birlikte kullanabilirsiniz.

Ayakkabı olarak convers türü bez ayakkabılar tercih edilmiş ve yazlık dönem için oldukça güzel kullanışlı bir tercih oluşturulmuş. Ürünlerin farklı renkleri ile birlikte inceledikten sonra yorumlarda fikirlerinizi almak istiyoruz.

Kadın çanta, cüzdan ve ayakkabı kombini için yapmanız gereken tek şey doğru giyinmeyi seçmek olacaktır. Bununla birlikte ortaya çıkacak olan güzel ve  enfes manzarayı şimdiden hayal edebiliyorum.:

Renk kombinasyonları olarak yeşil, bordo, siyah, bej, Beyaz ve lacivert tonlarında üretilmektedir. Kadınların büyün giyimlerine kombin olabilecek renkler olarak seçilmiştir.

Lacoste markasına ait ürünün diğer renk kombinasyonları:

You may also like

Yorum Yap