Ana Sayfa Kadınca ModaGelinlik Modelleri Lüks 2021 gelinlik modelleri

Lüks 2021 gelinlik modelleri

tarafından pramid

Bir birinden şık ve kaliteli gelinlik modeli arayan hanımlara özel gelinlikler. Hepside şık, zevkli tasarım ve olağandışı olarak tasarlandılar. İşte yeni sezonun en yeni gelinlik modellerinden sizler için seçtiğimiz 8 gelinlik.

Sağlık çok önemlidir. Son zamanlarda insanların yaşadıkları hapis hayatı sonunda bitti ama halen mesafeli durmak gerekiyor. İşte bu dönemde düğünlerde bir hayli eziyetli geçiyor. İstediğiniz gibi bir düğün olmuyor ama istediğiniz gelinliği halen giyebilirsiniz. Sizler için hoşunuza gidecek bir çok gelinlik modeli seçtik. Lüks 2021 gelinlik modelleri

Yeni sezon için hazırlanmış ve düğünlerde gelinleri kraliçeye, prenseslere benzetecek bu inanılmaz 8 gelinliği sizler için seçtik bakalım sizler bu seçimlerimiz hakkında neler düşünüyorsunuz. Şık dantelli detaylar, sptraplez, parçalı gibi bir çok özelliği bulunuyor gelinlikleri. Lüks 2021 gelinlik modelleri

Lüks 2021 gelinlik modelleri

Zarif ve bir o kadar da büyüleyici gelinlik modelleri. Burada ki iki gelinliğin ilk bakışta etkisini hissedebilirsiniz. Kapalı ve tesettürlü hanımlar ve genç kızlarda bu gelinlik modellerini tercih edebilirler. Çok fazla açık olmayan ve ama büyüleyici iki gelinlik modelidir.

2021 sezonunun en yeni ve en büyüleyici gelinlikleri

Göz kamaştıran harika incelikte iki farklı gelinlik modeli. İşlemelerin bol olduğu kadar hem sadelik göze batıyor hemde gelinliklerde kusursuz estetik gözlerden kaçmıyor. Göğüs hatlarının belli olduğu bu iki modelde de dikkat edin etek boyları geniş ve uzun tutulmuş.

Olağan dışı yeni sezon gelinlikler

Alıştığınız gelinlik modellerini görmek istemeyenler ve giymek istemeyenler için alternatif seçenekler oluşturacak bu özel gelinlik modellerini mutlaka görmelisiniz.

Gelinlik baktığınız da bir çok şeye dikkat etmeniz gerekiyor. Bunların en önemlisi ise tasarımı olacaktır. Sizi güzel gösterecek ve vücut hatlarınıza uygun olacak gelinliği tasarlamanızdır.

You may also like

Yorum Yap