Ana Sayfa Kadınca ModaAbiye Modelleri Mezuniyet abiye seçiminde kırmızı rengi ve tonları

Mezuniyet abiye seçiminde kırmızı rengi ve tonları

tarafından pramid

İrem Sude kadın sitesi olarak yaklaşan mezuniyet törenleri için muhteşem bir öneri ve seçim sunacağız. Mezuniyet abiye seçimlerinde şıklık ve zarafetle birlikte birde uyum söz konusu olacaktır. Şimdi sizlere üç farklı model sunacağız ve ortak tek noktamız renk tonlarının olmasıdır. Ayrıca genç hanımların mezuniyet gecesinde şık ve zarif olabilmeleri için bütün ayrıntılar düşünülmüş.

Şimdi sizlere sunacağımız abiye modellerin de tül çok fazla işlenebildiği için tercihlerimiz arasında ilk sırayı aldı. Çünkü tül hem rahat hemde görsellik olarak daha fazla seçenek sunabilmektedir. Modellerimizi incelediğiniz de straplez olan mezuniyet kıyafetleri ilginizi daha fazla çekecektir.

Uzun etek boyu birde transparan olan abiye kıyafetimiz de ayrıca bulunmaktadır. sizlere sunduğumuz bu modeller sadece sizlere fikir vermesi ve tercihiniz konusunda sizlere fikir sunabilmesidir. İlk modelden itibaren başlıyoruz. Bukle bukle etek boyu ve üst kısım ise tül üstüne işleme var. Sırt kısmı ise olduğu gibi dekolte duruyor. Etek boyu oldukça geniş ve bol tutulmuş buda prensesler gibi baloya gitmenize imkan tanıyacaktır.

İkinci mezuniyet abiye kıyafetimiz de ise sizlere etek boyuna kadar inen çiçek işlemeleri ile eşlik eden harika bir uyum var. Straplez olan kıyafet modelimiz de vücut tipine güvenen hanımlar tercih edebilirler. Aslında burada renk değişkenlik gösterebilir hatta modelimiz de kullanılan tül yerine şifon bile kullanılabilir. Kıyafet seçiminde elimizde geldiğince bir çok farklı öneri sunabilmektir.

Son modelimiz de ki incelik ve zarafet yanı sıra birde dekoltesi bol bir kıyafet sunuyoruz. Bu tercihi seçecek olan genç kızların vücut hatlarına güvenmeleri ve cesur olmaları gerekecek. Straplez bu tarz kıyafetler yanı sıra o gece için ilk tercihinizi straplez kıyafetlerden yana yapmanız şık ve zarif gösterecektir. Etek boyu ise tül ile renklendirilmiş ama kalçaya kadar dekolte ve transparan olmaktadır.

Şimdi mezuniyet için tercihleriniz arasında bu üç modeli esas alıp fikirlerinizi şekillendire bileceksiniz yada bu modellere ekstra eklemelerde bulunarak kendinize göre stiller oluşturabilirsiniz.  tabi bu tercihlerinizi bizimle paylaşmanız bizler için çok iyi olacaktır. Çünkü tercihleriniz arayışta olan hanımlar için bir örnek model olabilir.

Sizler için öneri olarak seçtiğimiz modellerimizi ve tercihlerimizi nasıl buldunuz?

You may also like

Yorum Yap