Mutlu ve uzun süren bir ilişki için 10 öneri

Paylaş

Evli çiftlerin uzun ve mutluluk dolu bir ilişki sürmeleri o kadar basit ve kolay ki, yeter ki bir birinizi nasıl seveceğinizi bilin. İşte sizlere uzun bir ilişkinin ve mutlu bir ilişkinin sırrını 10 madde ile açıklıyoruz. Yatmadan önce başlayan bu özel önerilerimizi can kulağı ile dinleyin. Mutlu ve uzun süren bir ilişki için 10 öneri

Mutlu bir ömür geçirmek isteyen çiftlerim yaşadıkları sorunları bir tarafa bırakıp nasıl uzun süren ve mutluluk dolu bir ilişki yaşayabilirler bunu birlikte öğrenmeye çalışalım. Mutlu olmanın en kolay yolları olarak sizlere özel tüyolar vereceğiz. Evli çiftler de hem erkek hemde kadınların bilmeleri gerekenleri konuları bir kez daha açıklayarak anlatmaya çalışalım.

Mutlu bir evlilik veya ilişki için 10 öneri

Bir konu çok önemlidir. Sosyal medya kullanıcıları özellikle de sizler bu notumuzu iyi okuyun. Sosyal medyaya takılan çiftlerde hele ki işin uzun süren sosyal medya üzerinden halletmeye çalışan çiftler mutsuzluk daha fazla yaşanmaktadır. Mutsuz olmak isteyenler sosyal medyaya devam edebilirler. Mutsuz olmanın yollarından bir tanesi de budur.

Sürekli olmasa da ara ara eşinizle birlikte yemek yapın.

Alıştığımız formüllerin dışında oldukça doğal bir yöntem olan mutfak sizlere ve eşinize çok şey öğretecektir. Paylaşmayı, eşitliği, önemsendiği gibi özel duyguları burada net bir şekilde göreceksiniz. Öyle ki yemek yapma sırasında muhabbetiniz geçmişe kadar gidip çocuk yıllarından yada ev içi yaptıklarınızı da burada paylaşarak güzel vakit geçirebilirsiniz.Evde birlikte yemek yapmak

Gün boyu yaptıklarınızı birbirinizle paylaşabilirsiniz

Bu hem erkek hemde kadın için rahatlatıcı olabilir. Stresten kurtulmanın en güzel yolu anlatmak ve içinizdekini dışarı vurmaktır. Bu nedenle eşinizde tamda bu noktada hem sizi dinleyecek hemde sizinle paylaşacaktır. Eşler arasında gün için yada işte yaşadıklarınızı anlatmakla rahat ve stressiz bir uyku çekebileceksiniz.

Düzenli bir birinize masaj yapın

Belli aralıklarla birbirinize masaj yapabilirsiniz. Bunu alışkanlık haline getirdiğiniz de rahatladığınızı görecek ve stresten uzak kaldığınızı görebilirsiniz. Bu durumda hafta da en az 2 kere eşler bunu bir birine yapabilirler. Evli çiftlerde bu durum önemli olmak zorundadır. Eşler birbirleri için yaratılmış ve birbirlerine yardım etmek konusunda da en iyisi olmalılardır.

Eşinizi mutlaka takdir edin

Kadınlar takdir edilmeyi çok fazla önemsemektedirler. bu nedenle eşinizi takdir etmeyi kesinlikle unutmayın. Mutlu bir ilişki de kadının takdir görmesi için değer verildiğini görmek istiyor. Eşinizi takdir ederek onu sevindirin o da eşi tarafından görüldüğünü ve takdiri kazandığını görsün. Kadınlar takdir edilmeyi çok ister

Eşler birlikte yatağa girmelilerdir

Eşinizle birlikte yatağa girme konusuna dikkat etmek zorundasınız. Yatak odasına girişlerin aynı anda yapılması düzenli ve sıcak bir aşk hayatının olması için fazlaca vakit var demektir. Tabi farklı zaman dilimlerinde yatak odasına girdiğiniz de ise bu olay artık sıkıntılara dönüşmekte olacak ve iki taraf içinde sıkıntılı dönemleri başlatacaktır. Kadın ve koca aynı anda yatağa girmelidir.

Dans edin, Kitap okuyun, Eşinize şarkı söyleyin ve birlikte geçirdiğiniz zamanları tekrar hatırlayın.

Birlikte yapacağınız aktiviteleri sıklıkla tekrarlamaya çalışın ki ilişkiniz de mutluluğu yakalayabilesiniz. Birlikte dans etmek eğlenceli olacaktır. Birlikte kitap okumak rahatlatacaktır. Eşinize şarkı söylemeniz ise hem eğlenceli hemde romantik olacaktır. Geçmişi yeniden yaşamaya çalışmakta sevginizi daha da güçlendirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir