Ana Sayfa Kadınca ModaGelinlik Modelleri Nişan elbise kombinleri ( En iyi nişan trendi )

Nişan elbise kombinleri ( En iyi nişan trendi )

tarafından pramid

Yeni evlenecek hanımların nişan törenleri için nişan kıyafeti tercihleri saatlerini alıyor ve sizleri yoruyorsa o zaman kesinlikle bu güzel nişan kıyafeti kombinimizi okumanızı öneriyoruz. Mavi nişan elbisesi seçimimiz de sizler için oldukça hoş ve zarif bir model seçtik. Taşlarla süslenmiş harika bir taç ve nişan elbisesinin üst kısmı taş ve işlemeli olarak karşımıza çıkıyor. Sptraplez tercihimiz sizleri oldukça cesur ve güzel gösterecektir. Göğüs dekoltesi fazla abartılmamış ve sırt dekoltesi ile birlikte uyumlu bir düzenle bırakılmış. Kol kısımı ise omuzla bütün sağlaması için açık bırakılmış. Nişan elbisemiz için aksesuar seçimlerimiz de oldukça sade davrandık. İstenildiği takdirde kolye ve bileklik altın renkte olacak şekilde takılabilir. Bizler mavi nişan elbisesi için altın renk işlemeleri seçtiğimizden dolayı altın renkte aksesuarları tercih ediyoruz. İsterseniz gümüş renk işleme ile birlikte gümüş tercihlerinizi de oluşturabilirsiniz.

2017 yılı nişan elbise modası içerisinde sizlere seçtiğimiz bu güzel modelle birlikte güzel bir trend hazırlayacağız. İşte sizler için seçtiğimiz o muhteşem nişan elbisesi saçlarınızın size uygun şekilde kuaförünüz tarafından belirleneceği için saç kısmına karışmadan devam ediyoruz.

Tırnak seçimleriniz de yine 3 farklı kombinasyonu deneyeceğiz. Beyaz kırışımı ve parlak mavi şeklinde olabilir. Tabi sizler bunu abartı buluyorsanız sadece nişan kıyafetinize uygun olan mavi tonu da kullanabilirsiniz. Bizler o gece çok güzel olmanızı istediğimizden dolayı hiç bir şeyin eksik olmaması için tırnak modelimizi de dikkate almanızı istiyoruz. Tırnaklarla birlikte takılacak yüzüklerin de ne kadar güzel görüneceğini düşünün.

 

Ayakkabı seçimimiz de ise sizlere Nişan kıyafetinize uygun renk tonu baz alınarak seçim yapılmıştır. Süet seçimi bizler için uygun olanıdır. Sizler dilediğiniz gibi materyal tercihinde bulunabilirsiniz. Fiyonkla süslenmiş ve yüksek topuklu ayakkabı modelimizde nişan kıyafetine tam uyum sağladı. Şimdi sıra bunları giyip meydanda ne kadar güzel olduğunuzu gösterme zamanı. Nişan kıyafeti için en iyi kombinasyonu sizlere sunduk. Lütfen bizimle paylaşmak istedikleriniz var ise yorumlarınız dan bize ulaştırın.

You may also like

1 Yorum

Handan 12 Mart 2017 - 22:04

Çok güzel bir kombin olmuş. Kızım için bunları çok beğendim bu ürünleri nerede bulabilirim . Kızım nişanın da bunlar gerçekten çok ilgi çekecek

Yanıtla

Yorum Yap