Nişan ve söz elbise modelleri

Yeni sezon elbise modelleri ile sizlere çok özel bir seri sunacağız. Sizi istemeye gelecekler ve daha ne giyeceğinize karar veremediyseniz tam size göre bir birinden şık ve zarif hemde modaya uygun en güzel nişanlılık modelleri ve söz elbiseleri

Nişanlık için tercih edeceğiniz bu özel tasarım elbise modelleri oldukça şık ve zarif görünmenizi sağlayacak. 2019 modasına uygun olarak seçilmiş olan bu özel elbise modellerini sizler için derledik.

2019 Nişanlık modelleri

Baştan aşağı doğru her ayrıntısı dantel işlemesi olan muhteşem bir nişanlık elbisesi olabilir. Hem renk tonu oldukça göz dolduran hemde giydiğiniz de sizi çok şık gösterecek bir nişanlık elbise modelidir. Kollu olan elbise modelinde uzun kuyruklu etek boyu ile de ayrıca tarz yapılmış. Göğüs dekoltesi rahatsız etmeyecek bir şekilde tasarlanmış.

Söz elbise modeli

Bu tür söz elbise modelleri genelde abiye olarak ifade edilir ama söz günü için özel olarak bazı kriterler göz önüne alınarak seçilmiştir. Sizi istemeye geldiklerin de açık saçık yerine daha derli toplu ve oldukça zarif ve etkileyici gösterecek bir model seçtik.

Siyahın büyülü cazibesi ile bütünleşen nişan elbisesi

Askılı nişan elbise modeli ile bütünleşen siyahın etkileyici etkisi bakın nasıl da harika bir model ortaya çıkartmış. Nişan günü giyeceğiniz bu elbise ile etrafınız da bulunan herkesi büyüleyeceksiniz.

Astarlı olan bu nişan elbise modelinde dantel işlemesi ile süslenmiş balık tarzı olan nişan kıyafetimiz de bir çok ayrıntıyı bulabilirsiniz.

Nişan ve söz elbise modelleri galerisi

Bir birinden şık söz ve nişan elbiseleri dileğiniz modeli seçip inceleyebilirsiniz. Bu modellerde ki amacımız sizlere fikir vermektir. Değerli yorumlarınızı ihmal etmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sema YILDIZ dedi ki:

    Bu elbiseleri nasıl alabiliriz