Ana Sayfa Kadın HaberAstroloji Yorumları Oğlak Burcu yorumları 2019 – Şenay Yangel

Oğlak Burcu yorumları 2019 – Şenay Yangel

tarafından pramid

2019 oğlak burcu yorumlarını da günlük hayatınız, aşk ve ilişkilerinizle birlikte iş hayatınızla ilgili çok ilginç bilgiler edineceksiniz. Peki 2019 yılı Oğlak burcu için nasıl yenilikler getiriyor. 

Küçük bir tavsiye isterseniz yeteneklerinizi insanlar keşfedecek ama sizlerin de bu yeteneklerinizi göstermeniz için biraz çaba sarf etmeniz gerekecek. 

2019 Oğlak burcu yorumu : Ocak ayında oğlak burcu

Tüm çabalarınızı en iyi şekilde ortaya koymanız gereken bir aydasınız. İş eğitim ve özel hayatınızda. Kime fedakarlık yapmanız gerektiğini iyi belirlemeli sizi kendi çıkarları için kullanma arzusu içinde olanlarla aranızda ki mesafeyi korumayı bilmelisiniz. Finansal kazançlar yılın ilk ayında beklediğiniz gibi olmayabilir ve artan masraflardan dolayı zorlanabilirsiniz. Bu ay finansal kayıplara karşı da dikkatli olmalısınız riskli yatırımlardan uzak durun ve hiç kimseye borç vermeyin verilen sözler yerine gelmeyebilir finansal zorluklar ile karşılaşabilirsiniz. Bu ay özel yaşamınızda ise kıldan ince kılıçtan keskin enerjiler söz konusu özellikle evli ve ilişkisi devam eden Oğlak burçları için, Başkalarını bunlar akraba arkadaş gibi kişiler olabilir onları mutlu etmeye çalışırken sahip olduğunuz güzellikleri ihmal eden rahatsız eden davranışlar içinde olmamaya özen gösterin. Son pişmanlık fayda etmeyebilir.

2019 Oğlak burcu yorumu : Şubat ayında oğlak burcu

Bu ay sağlığınız ile ilgili konularda daha duyarlı olmalısınız. Özellikle Oğlak erkekleri alt batın ile ilgili rahatsızlıklarınızı zaman geçirmeden bir hekime göstermeniz fazlası ile önem taşımakta zamanında yapılacak müdahaleler olası büyük sağlık sorunlarının üstesinden gelmenizi sağlayacaktır. Bu ay iş ilişkilerinizde büyük başarılar sizleri karşılamakta aktif girişken ve çalışkan olduğunuz takdirde. Hukuki ve resmi işlerinizde bu ay tam istediğiniz gibi ilerleyecektir. Bu anlamda yapacağınız girişimlerin olumlu geri dönüşümleri ile karşılaşacağınız finansal olarak rahatlayacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Özel yaşamınızda ise tek taraflı kararlar almamaya özen göstermeli haklı olmadığınız konularda inatçı bir tutum sergilememelisiniz.

2019 Oğlak burcu yorumu : Mart ayında oğlak burcu

Mart, daha cesur ve korkusuz kararlar alarak yanlışa dur diyeceğiniz enerjileri barındırıyor sizler için. Size yanlışlar yapan iyi niyetinizi suistimal edenleri hayatınızdan tek tek ayıklayacaksınız. Bu ay iş hayatınızda yaptıklarınızla ününüz de yükselişte artacak. İnançlarınız sizi güçlü ve söz sahibi kılacak pek çok konuda. İş hayatınızda son 3 yıldır mücadele ettiğiniz bir işiniz istediğiniz gibi tamamlanabilir çok önemli bir finansal gelir elde edebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise güçlü duruşunuz eş ya da sevgiliniz tarafından da takdir görmenizi ve ilişkinizde ki gerginliklerin birlikte alınan kararlar ile çözüme kavuşmasını sağlayacaktır.

2019 Oğlak burcu yorumu : Nisan ayında oğlak burcu

Bu ay kardeşlerinizin çıkarcı yaklaşımları sabrınızı taşırabilir işi düşünce sizi aramalarına daha fazla katlanamayacağınızı açıkça ifade edebilirsiniz. Öncelikleriniz işiniz ve sizi çıkarsız sevenler olmalı bu ay boyunca. İş ve eğitim hayatınızla ilgili başvurular yurt dışı ile ilişkiler bu ay önem kazanıyor. Girişimlerinizin çabalarınızın olumlu geri dönüşümü ile karşı karşıyasınız. Fakat özel yaşamınızda bitmiş bir ilişki ya da evlilikle ilgili gerginlikler haksız suçlamalar ile karşılaşabilirsiniz. Bu evlilikten çocuklarınız varsa onların özel yaşamlarında yaptıklarından dolayı üzülebilir hatta utanç verici durumların sizden gizlenmesi ile hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Elinizden geleni yapın ama kendinizi başkalarının yaptığı kişisel hatalardan sorumlu tutmayın. İlahi ve maneviyat arayışında, kendinizi kısa bir hac yolculuğu ile bulacaksınız.

2019 Oğlak burcu yorumu : Mayıs ayında oğlak burcu

Bu ay her türlü fikir hırsızlığına karşı eğitim ve iş hayatınızda dikkatli olmalısınız. Yeni tanıdığınız kişilerin yanında konuşurken dikkatli olun hiç beklemediğiniz durumlar ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu ay işle ilgili konularda güçlü iş birlikleri yapabilir eşinizden ya da sevgilinizden gelecek faydalar yaşayabilirsiniz. Devlet kurumları, yüksek öğrenim ile ilgili konularda önemli şanslar söz konusu girişimci olarak kendiniz için mükemmel yollar bulabilirsiniz. Bu ay sonuna doğru yatırımlar ile ilgili konularda da gökyüzü sizleri desteklemekte eşinizle ortak yatırımlar ile değerli bir şeylerin sahibi olabilirsiniz. Bekar Oğlaklar sizler de bu ay duygusal olarak bir arayış içine yönelerek pişman olacağınız beraberlikler kurabilirsiniz. Özellikle Oğlak burcunun 2. 10 gününde doğanlar fazlası ile dikkat etmeli yanlış seçimlerle kendilerini zora sokmamalılar.

2019 Oğlak burcu yorumu : Haziran ayında oğlak burcu

Bu ay iş ve eğitim hayatınızda Yeni projelere girmek değişimleri gerçekleştirmek için olumlu enerjiler ile karşı karşıyasınız iyi değerlendirin. Başarınız kayıpları kazanca çevirmeniz. Çevrenizdeki kıskanç insanları saldırgan bir tutumla harekete geçirebilir ve sizi zayıf karnınızdan vurmaya kalkabilirler. Dikkat edin. Bu ay hukuki ve resmi işlerinizde dikkati elden bırakmayın ve kendi işinizin takibini kendiniz yapın aksi takdirde üzülebilirsiniz. Ayın 2. yarısında direksiyon başına geçerken dikkatli olmalısınız anlık dalgınlıklar yüzünden maddi hasarlı kazalar yaşanabilir. Özel yaşamınızda ise hassasiyetin önem kazandığı enerjiler söz konusu. Hata yaptıysanız özür dileyin ve olaylar kontrolünüzden çıkmadan çabuk bir şekilde hareket edin.

2019 Oğlak burcu yorumu : Temmuz ayında oğlak burcu

Bu ay sağlığınız ile ilgili konularda olumlu enerjiler söz konusu. Uzun süredir tedavi gördüğünüz konularda şifa bulabilirsiniz. Bu ay spora başlayabilir daha sağlıklı bir yaşam stiline geçiş yapabilirsiniz. Özel yaşamınızda Evli Oğlaklar, Eşinizle samimi bir ilişki kurmaya çalışın ve yaşanan karanlık günlerin ilişkinizi daha fazla hırpalamasına izin vermeyin. Finansal kazançlarda büyüme ile karşılaşabilirsiniz bu ay . Dış ticaret yada , ticaret ile ilgili bir iş yapıyorsanız girişimleriniz bu ay her zamankinden daha iyi sonuçlar verecektir. Bekar Oğlaklar sizlerde katılacağınız bir organizasyonda tanışacağınız birinden çok etkilenebilirsiniz. Fakat bu ay gerçekleşecek tutulmalar olduğundan aceleci olmamalı hayatınıza alacağınız kişiyi daha yakından tanımaya çalışmalısınız.

2019 Oğlak burcu yorumu : Ağustos ayında oğlak burcu

Bu ay finansal konularda risklerden uzak durun. Kimseye ticari anlamda aracılık etmeyin maddi olarak kayıplar yaşayabilir hukuki sorumluluklar yüzünden zarar görebilirsiniz. Bu ay aile büyüklerinizin sağlık sorunları ile ilgili konularda yaşanabilir. Özel yaşamınızda sürpriz bir beraberlikle aşka kapalı yüreğinizi aşka teslim ederek kısa süre içinde evlilik kararı alıp çevrenizde ki pek çok kişiyi şaşırtabilirsiniz.

2019 Oğlak burcu yorumu : Eylül ayında oğlak burcu

Bu ay size zarar veren kişilerin yaşadıklarına şahitlik edeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Her şey sizin lehinize doğru gelişecek. Bu ay, Ruhsal anlamda rahatlamalar kendi içinize yapacağınız manevi yolculukla şifa bulacağınız enerjiler hakim gökyüzünde. İş ve aile hayatınızda dengeleri başarılı bir şekilde koruyarak istikrarlı gelişmeler ile sevinecek size güvenen inanan destek veren eş yada sevgilinizin de yüzünü güldüreceksiniz. Bu ay yeni evli Oğlaklar aileye katılacak yeni bir bebek haberi ile sevinebilirler.

2019 Oğlak burcu yorumu : Ekim ayında oğlak burcu

Bu ay, yetenek ve yaratıcılığınızı ortaya koyacağınız son derece şanslı enerjiler ile dolu bir ay sizler için kararlı olmalı seçimlerinizi iyi yapmalı tereddütlerinden dolayı bir arpa boyu yol kat edememiş kişilerin söylemlerini dikkate almamalısınız. Bu ay miras yada ortak maddi değerler ile ilgili konularda ise kardeşlerinizin haksızlıkları ve entrikaları ile karşılaşabilirsiniz ikili diyaloglara girip eğriyi doğru edemeyeceğinizi bilmeli hakkınız olanı yasal yollarla aramayı seçmelisiniz.

2019 Oğlak burcu yorumu : Kasım ayında oğlak burcu

Bu ay, hükumet işlerinde veya aile işletmelerinde çalışan Oğlaklar için mali kazançlar açısından umut verici görünüyor. İş hayatınızda başarı çıtanız yükseliyor iş değişikliği ya da kendi işinizi kurma hayalinizi bu ay gerçekleştirebilir farkınızla azimli çalışmalarınızla tüm dikkatleri üzerinizde toplamayı başarabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise kıskançlık duygunuzu abartmamaya özen gösterin aksi halde eş ya da sevgiliniz bu duruma dayanamayarak size karşı ciddi tepkiler verebilir ve uzun süren tartışmalar ile karşılaşabilirsiniz.

2019 Oğlak burcu yorumu : Aralık ayında oğlak burcu

Bu ay yabancı kaynaklar yurt dışı ile ilgili eğitsel ve işinizle ilgili gelişmeler beklentilerinizin çok üzerinde ilerleyebilir ve istikrarlı bir sürecin kapılarını aralayabilirsiniz bu ay boyunca yapacaklarınızın uzun vadeli olumlu geri dönüşü olacağını bilmeli ve bunun bilinci ile ilerlemelisiniz. Bu ay ihtiyaç sahipleri ile yardımlaşmalarda bulunmak sizlere çok iyi gelecektir. Özel yaşamınızda ise yaşanan güzellikleri başkaları ile paylaşmamalı kıskanç insanların enerjisini üzerinize çekmemelisiniz.

You may also like

Yorum Yap