Ana Sayfa Kadınca Moda Önemli Davetler İçin Kombin Önerileri Neler?

Önemli Davetler İçin Kombin Önerileri Neler?

tarafından pramid

Önemli davetlere kombin tavsiyeleri, klasik, modern, bohem stilleri içeren gömlek ve salaş kumaş pantolonları birleştirmek, bluzlar ile tül detaylı veya şifon, renkli etekleri eşleştirmek şeklinde verilir. Önemli davetler için kombin önerileri içinden her biri farklı bir stili ortaya çıkarır. Önemli Davetler İçin Kombin Önerileri Neler?

Önemli Davetlere Modern Stilde Kombin Önerileri

Önemli Davetler İçin Kombin Önerileri Neler?

Önemli davetlere modern tarzda kombin tavsiyeleri şu şekilde sıralanır:

  • Beyaz, bej, açık vizon gibi doğadan ilham alan renk tonlarındaki salaş gömlekler altına, buz mavisi, beyaz, lacivert bol kesim kumaş pantolonlar kullanılarak, modern stilin ön planda olduğu özel davet kombini yapılır. Bu kombinde açık renk gömlek üzerinde doğal taşlardan tasarlanmış uzun kolyeler tercih edilir.
  • İkinci kombin seçeneğinde beyaz, gümüş grisi veya gold renklerde pu payet ile hazırlanmış spor kesim ceketlerin içerisine basic, beyaz tşört ve altına bol kesim beyaz kot pantolon veya gri, safran rengi kumaş pantolon kullanılarak modern stilde bir kombin oluşturulur.
  • Önemli davetler için kombin önerileri kapsamında tesettür giyim modasında modern bir kombin için açık renkli tunik tasarımı üzerine, keten veya nubuk kumaş ile tasarlanmış kolsuz yelek ve altına şifon detaylı bohem vizon renk etekler kullanılır.

Önemli Davetlere Klasik Stilde Kombin Önerileri

Önemli davette klasik tarza kombin tavsiyeleri şu şekilde sıralanır:

  • Davette klasik tarzı ortaya koymak için yüksek belli ve kalem kesim siyah bir etek ile birlikte saten kumaş dökümlü ve parlak bir gömlek kombinlenip, tabanı kırmızı renkli ve ince topuklu ayakkabılar tercih edilir. Saçlar ise 70’lerin dalgalı formunda kullanılır.
  • Klasik stilin vazgeçilmezi olan bayan pantolon, ceket takımları lacivert, çarpıcı yeşil, safran, siyah gibi renk tonlarında ve boru paça pantolon kesimli modellerinde tercih edilip, içinde beyaz renkli gömlekler kullanılır.
  • Tesettür modasında önemli bir geceye uygun klasik kombin için ise açık renk ve buz mavisi çizgili gömlek üzerine tesettür, kumaş ceketler ve altına bel hizasından bol şekilde aşağı inene kesimde gri kumaş pantolonlar tercih edilir.

Önemli Davetlere Bohem Stilde Kombin Önerileri

Önemli davete bohem tarzda kombin tavsiyesi şöyledir:

  • Önemli davetler için kombin önerileri kapsamında, üzerinde pastel renkli çiçek baskılarının ve motiflerinin yer aldığı kırık beyaz renk, şifon ve yerlere kadar uzanan bohem etekler ile yarı belli, renkli payetlere bluzlar eşleştirilir. Kombin altında şık ve çarpıcı renkli sandaletler tercih edilir.Önemli Davetler İçin Kombin Önerileri Neler?

You may also like

2 Yorumlar

Kadın kumaş pantolon çeşitleri ve modelleri - Kadın Giyim ve Moda 2 Mayıs 2021 - 17:43

[…] 158 Önemli Davetler İçin Kombin Önerileri Neler? […]

Yanıtla
Yazın en trend 6 giyim önerisi - Kadın Giyim ve Moda 15 Ağustos 2021 - 22:29

[…] Kadın giyim trendlerinin en çok aranan tarzlarıdır. Hem şık olacaksınız hem de oturaklı görüneceksiniz. İşte tam sizin için seçilmiş iki güzel giyim kombini. […]

Yanıtla

Yorum Yap