Ana Sayfa Kadınca ModaAbiye Modelleri Önü kısa arkası uzun abiye modelleri 2017 – 2018

Önü kısa arkası uzun abiye modelleri 2017 – 2018

tarafından pramid

Yeni yılın en güzel abiye modelleri arasında önü kısa arkası uzun olan abiye modelleri geliyor. Sürekli güncel olan ve bir çok bayan tarafından hiç bir yaş farkı olmadan tercih edilmesi oldukça fazla. özellikle bacaklarına güvenen hanımların sıklıkla tercihleri arasında yer alıyor.

Birde olaya kabarık etekler eklendiğinde  ortaya çıkan modeller gerçekten harika duruyorlar. Sizlere sunduğumuz bu özel abiye modellerinde sadece siyah renklerine yer verdik. Önü kısa arkası uzun abiye modellerinde yeni yılın en hakim modası ve trendi olan siyaha renkte olanları seçtik.

Renk olarak lacivert ve siyah tonların hakim olduğunu bu özel abiye modellerinde göğüs dekolteli, uzun etekli, sırt dekolteli modelleri sunuyoruz. Bir çok isteğe göre farklılık gösterecek olan modeller de amaç sizlere fikir vermek ve tercihleriniz de sizlere modaya uygun trend tavsiyeler sunabilmek.

İlk önü kısa arkası uzun modelimizi incelediğiniz de ne kadar zarif ve şık göründüğü fark edeceksiniz. Özellikle etek boyunda iki farklı kat kullanılmış ve kabarık tül ile de destek verilmiştir. Diğer modeller de bu farkı görebileceksiniz. Vücut yapınıza göre seçimlerinizi de renklendirebilirsiniz.

Diğer modellerimiz için galerimizi ziyaret edeceksiniz.

You may also like

1 Yorum

Gokce 1 Nisan 2018 - 16:33

Yanıtla

Yorum Yap