Ana Sayfa Kadınca ModaAbiye Modelleri Önü kısa arkası uzun abiye modelleri 2019

Önü kısa arkası uzun abiye modelleri 2019

tarafından pramid

Yeni sezon abiye ürünlerinde önü kısa ve arkası uzun abiye modellerin de yepyeni tasarımlar ve stiller göreceksiniz. Özellikle farklı tarzlarda kesilmiş bu abiyeler çok hoşunuza gidecek. Özel davetlerde özellikle balolarda ve mezuniyet törenlerinde çok şık görünmenizi sağlayacaktır. Farklı çizgilere sahip önü kısa abiye modellerinde farklılığı göreceksiniz.

Mini önü kısa ve arkası uzun abiye modeli

Bu abiye modelimiz de etek boyu oldukça kısa tutulmuş. Zarif çizgileri ve kesimi ile kadına şıklığı en güzel şekilde yaşatıyor. Önü kısa ve arkası uzun kadın giyimin de sizlere bu özel tasarım da hem askılı oluşu hemde sırt dekoltesi ile de gözleri dolduracak bir tasarıma sahip. Kolları dantel işlemelidir. 

Dantel işlemeli önü kısa arkası uzun elbise

Uzun kollu ve göğüs kısmı tamamen kapalı olan bu modelimiz de yine dantel işlemesi oldukça fazla kullanılmış. Etek boyu kabarık tutulmuş ve uzun olan kısım ise ayaklarla birlikte kesilmiş. İşte farklılık arayan hanımlara özel bir abiye modeli

Prenses tarzı önü kısa arkası uzun abiye 

Bu abiye modelimiz de ise kadınların tercihlerine göre farklı tarzları seçtik bu tarz da ise straplez kullanılmış ve etek boyu da prenses modellerde olduğu gibi kabarık bir şekilde tutulmuş. Diz altına kadar gelen kısa boyu açık olmak istemeyenleri de fazla rahatsız etmeyecektir.  Ayrıca işleme ve süslemesi de dikkatlerden kaçmasın

İki parça göbeği açık abiye modeli

Genç hanımlar tam size göre harika bir abiye modeli. Çiçek baskılı olan etek hatları ve göbeği açık kalan kısmı ile de ikinci parçası sizlerin çok beğeneceğinize eminiz. Pembe tonlarının hakim olduğu ve kırmızı ile de süslenen bu özel gece elbisesinde çok şık olacaktır. Önü kısa ve arkasının da uzun olması da ayrıca bir ayrıcalık olacaktır.

Straplez önü kısa arkası uzun abiye 

Şifon kumaş ile hazırlanmış ve tek renk kullanılarak oldukça sade hazırlanmış bir özel davet kıyafetidir. Arka kısmı ise normal fermuar yerine örgü ile süslenmiş ve şık ve zarif bir görüntü sağlamış. Ön kısım ise bir klasik bir görüntü sunuyoruz. 

Diz altı önü kısa arkası uzun abiye modeli

Göbek kuşağı ile birlikte yine sade sevenlere gelen güzel bir model tasarım daha. Kesim hatları ve duruşu ile zarafeti gösteriyor. Göğüs kısmı için oldukça cüretkar davranılmış.

Hakim yaka önü kısa arkası gece elbisesi

Dantel işlemeli tül ile süslenmiş güzel bir gece kıyafeti daha.Yine fermuar yerine örgü kullanılmış ve oldukça estetik bir duruşla hazırlanmış. Özellikle göğüs kısmı ve kolları dantel işleme ile süslenmiş.

You may also like

3 Yorumlar

eylül naz 24 Temmuz 2019 - 13:01

fiyatları nerden öğrenebiliriz

Yanıtla
ELİSAMELİF 2 Eylül 2019 - 21:53

NEREDEN SATIN ALICAZ BARİ ONUDA YAZIN

Yanıtla
Azm 1 Ekim 2019 - 16:39

Evet bende bakıyorum nereden alıcaz fiyat ne hiç bişey yok modeller süper

Yanıtla

Yorum Yap