Ana Sayfa Kadın ÖzelKadın İşi Örgü çorap modelleri ( El işi Bayan Çorapları )

Örgü çorap modelleri ( El işi Bayan Çorapları )

tarafından pramid

genç bayanlar için oldukça beğenilecek harika el işi çoraplar. El becerisine güvenen ve ya bu işi yapma yeteneği olduğuna inanan bütün hanımlar için muhteşem örnekleri bir arada sunuyoruz. Örgü bayan çorap tasarımları arasında renklerin coşkusu ve çiçeklerle yapılan süslemeler gerçekten harika bir görsellik sunuyor. Bu çoraplar için ister diz üstü olarak isterseniz de diz altı şeklinde bitirebilirsiniz. Zevklerinize uygun giyimle için kullanabiliriniz.

Yaş aralığı gözetmeksiniz bütün kadın gurupları için kullanılabilen çorap tasarımlarını silerin beğenisine sunuyoruz. Tasarımlarla ilgili sormak istedikleriniz var ise lütfen bizimle paylaşın. Örgü için seçilen iplerin kalitesine göre seçimi çok önemlidir. Çünkü çorapların ileriye dönük kullanılması ve genişlememesi için önemlidir.

Zaten El işi örgü çoraplarını yapanlar ne demek istediğimi anlamıştır. Cağlarınız da seçimleriniz arasında önemli rol oynamaktadır. numaraları büyük olması gerekmektedir. Şimdi sizlere çorap örneklerini sunduğumuz da örnekleri dikkatli inceleyip takıldığınız kısımları bizimle paylaşın.

 

You may also like

Yorum Yap