Örgü çorap modelleri ( El işi Bayan Çorapları )

El işi bayan çorap örneklerini sizlere en güzel tasarımlarla sunuyoruz. Örgü çorapları nasıl yaparız diyenler için öncelikle örneklerimizi incelemekle işe başlayabilirsiniz. Örgü el işi bayan diz altı ve düz üstü çorap modelleri. Siz bu çorapları giydiğiniz de bütün dikkatler sizin üzerinizde olacaktır. işte yeni modaya uygun çorap modelleri

Paylaş

genç bayanlar için oldukça beğenilecek harika el işi çoraplar. El becerisine güvenen ve ya bu işi yapma yeteneği olduğuna inanan bütün hanımlar için muhteşem örnekleri bir arada sunuyoruz. Örgü bayan çorap tasarımları arasında renklerin coşkusu ve çiçeklerle yapılan süslemeler gerçekten harika bir görsellik sunuyor. Bu çoraplar için ister diz üstü olarak isterseniz de diz altı şeklinde bitirebilirsiniz. Zevklerinize uygun giyimle için kullanabiliriniz.

Yaş aralığı gözetmeksiniz bütün kadın gurupları için kullanılabilen çorap tasarımlarını silerin beğenisine sunuyoruz. Tasarımlarla ilgili sormak istedikleriniz var ise lütfen bizimle paylaşın. Örgü için seçilen iplerin kalitesine göre seçimi çok önemlidir. Çünkü çorapların ileriye dönük kullanılması ve genişlememesi için önemlidir.

Zaten El işi örgü çoraplarını yapanlar ne demek istediğimi anlamıştır. Cağlarınız da seçimleriniz arasında önemli rol oynamaktadır. numaraları büyük olması gerekmektedir. Şimdi sizlere çorap örneklerini sunduğumuz da örnekleri dikkatli inceleyip takıldığınız kısımları bizimle paylaşın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir