Ana Sayfa Kadınca ModaAbiye Modelleri Osmanlı tarzı abiye modelleri

Osmanlı tarzı abiye modelleri

tarafından pramid

Osmanlı dönemi ve son zamanlarda diziler de gördüğümüz o döneme ait yöresel kıyafetleri sizler için güzel bir sunum ile hazırladık. Bu yöresel Osmanlı kıyafetlerini özel davetleriniz de, gece davetlerinde veya düğünlerde kullanabilirsiniz. Osmanlıyı hatırlatan kadın giyim modelleri

Abiye modelleri olarak hazırlanan bu özel tasarımlar oldukça emek isteyen ve büyük işçilik gerektiren kıyafetlerdir. Hazır baskı olan kıyafetlerde var ama bu tür el işlemesi olan Osmanlı abiye modelleri oldukça kaliteli ve şık bir gösterim sunuyor.

Altın desenli Osmanlı kıyafetleri

Kadınların çok özel tasarlanmış kıyafetlerle tanıdığımız ve neredeyse kıyafetleri bir servet değerinde olan çok şık modelleri gördük. işte o dizide kalan iki model tasarımı sizlere sunuyoruz. Yöresel abiye modelleri olarak oldukça kaliteli ve eskiye götüren bir tasarıma sahip. Göğüs dekoltelerinin ön planda tutulduğu bu özel tasarımlar kol bölgelerinde sürekli bir geniş aksesuar olarak kullanılmıştır.

Altın işlemeli dantel abiye modeli

Yöresel kıyafet tercih etmek isteyen hanımlar için seçtiğimiz bu özel modeller çok başarılı ve bir kadın tarafından beğeni toplayan tasarımlardır. Özellikle baştan aşağı doğru gelen altın işlemesi oldukça zengin bir görsel hazırlamış. Bu tür kıyafetler genel de tek tip olarak görülebilir ama farklı renkler ve desenlerle de farklılıklarını görebilirsiniz.

Klasik abiye kıyafetleri

Kapalı giyim için olduğu söylense de bu tür giyimler tesettür giyim için uygun değil, sadece göğüs dekoltesi olan kısmın çok fazla olması bile caydırmaya yetiyor. 

Osmanlı kadını yöresel kıyafet modeli

Tabi yöresel olarak ifade ettiğimiz kıyafetler gerçeği yansıtmamaktadır. Son zamanların popüler dizilerinde ki kadın ünlülerin giydiği kıyafetleri modelleyerek sizler için güzel tasarımlar olarak sunmaya çalıştık. Bu tür abiye kıyafetleri nostalji yapmak isteyen hanımlar için muhteşem modeller olacaktır.

Duvaklı abiye modeli

Tamamen kadife olan bu abiye modelinde dantel işlemesi ise oldukça büyük emek isteyen muhteşem bir görsele sahip. 

Taçlı kadın abiye modelleri

Kemer kuşaklı, taçlı ve göğüs dekolteli kadın giyim modelleri oldukça ilgi çekici tasarımlarla karşınızda.

You may also like

Yorum Yap