Ana Sayfa Kadınca ModaAbiye Modelleri Parlak taş işlemeli abiye modelleri ( Muhteşem görünmek isteyen kadınlara özel )

Parlak taş işlemeli abiye modelleri ( Muhteşem görünmek isteyen kadınlara özel )

tarafından pramid

Parlak taşlarla süslenmiş ve oldukça kaliteli bir işçiliğin kullanıldığı üç farklı modeli sizlere tanıtmaya çalışacağız. Öncelikle modellerimizin transparan olduğunu bilmenizi istiyoruz tabi özel davetler için oldukça kaliteli ve şık bir model olmasına rağmen cesaret konusunda farklılıklar gösterebilmektedir.

İnce işlenmiş desenleri ile birlikte balık model abiye tasarımı sizlerin de çok hoşuna gidecektir. İlk modelimiz de parlak beyaz taşlar kullanılmış ve ince tül sütüne yapılan işlemede ten rengi oldukça net bir şekilde görülmektedir. Balık tasarımı olması ile vücudun net bir şıklıkla ortaya çıkmasını sağlıyor. Omuz hizasında kullanılan tüyler ise zevkinize kalmış istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Sıfır yaka olan modelli manken üstünde görmektesiniz.

Dikkat ederseniz taş işlemeleri her noktaya ulaşmış durumda bu nedenle abiye modelimiz çok fazla ağırlık sunmaz, kullanılan taşlarla birlikte tahmini ağırlığın çok daha altında kalmaktadır.

İkinci özel davet modelimiz ise yine taşlarla süslenmiş ve kullanılan kumaş dantel işlemeli olduğu için taşlarla ayrıca desteklenmiş bir modeldir. Parlak taş işlemeli abiye modelleri ( Muhteşem görünmek isteyen kadınlara özel ) arasında sizlere özel seçtiğimiz ikinci modelimiz de ise sizlere yine transparan bir model sunuyoruz.

Son modelimiz ise diğerlerinden daha cesur bir tasarım olmuş ve oldukça da güven gerektiren bir tercihtir. İç kısım için astar dikildiğinde göğüs ve alt kısım net olarak görülmemektedir.Tabi mankende astarsız olarak sunulmuş ama istenildiği takdirde astarla de destek verilebilir. İnce işlemeli kumaş üstüne taşlarla şekiller verilen modelimiz pelerinli olarak sizlere sunulmaktadır. Kraliçeler gibi olacaksınız.

 

pelerin kısmında ki kullanılan ince taşların desenleri bile o kadar güzel duruyor ki giyen kişi o davetin yıldızı olacaktır.

You may also like

Yorum Yap