Ana Sayfa Kadınca ModaAbiye Modelleri Parti ve balo abiye modelleri

Parti ve balo abiye modelleri

tarafından pramid

Çok özel davetlere katılmak istediğiniz de özellikle parti davetleri veya balolar için muhteşem görünmeniz gerekiyor. İşte sizlere el işlemesi ile hazırlanmış parti ve balo abiye modellerinden 3 farklı modeli sizlerin beğenisine sunuyoruz. Canlı renklerin yanı sıra kabarık etek boyları ve muhteşem işçiliği ile sizleri o gecenin en şık kadını yapacak. Parti için abiye elbise arıyorsanız veya balo davetiniz için sizi şık gösterecek abiye ihtiyacınız varise bunları görmeden karar vermeyin.

Mezuniyet, balo ve özel parti abiyeleri

Dantel ve boncuk işlemeli abiye modelleri

Dantel işlemesi ve çiçek desenlerin hakim olduğu özel tasarım abiye modelimiz de sizlere göğüs dekoltesi ile göz dolduran ve kabarık etek boyu ile de bir gelin gibi hava veren bu abiye modeli ile gecenin bütün dikkatleri üzerinizde olacaktır.

El işlemesi abiye modeli

Bu tür modeller kişiye özel olarak tasarlandığı için fiyat olarak biraz kabarık bir bütçe isteyebilir. Prensesler gibi görünmek isteyen kadınların tercihleri arasında birinci sırayı alan bu modelimiz de oldukça başarılı bir el işlemesi var. Gri tonların hakim olduğu abiye elbise tasarımında işleme kısmı bir hayli fazla

İşte gelinlik gibi abiye modeli

İçeri girdiğiniz de İngiliz Kraliyet ailesinden gelmiş gibi olacaksınız. Bütün kapılar ardına kadar açılacak ve muhteşem şıklığınız karşısında herkesin dili tutulacak. 

You may also like

Yorum Yap