Ana Sayfa Kadınca ModaAbiye Modelleri Parti ve gece abiye modelleri 2019

Parti ve gece abiye modelleri 2019

tarafından pramid

Çok özel abiye modelleri ile hem şık hemde modaya uygun abiye modelleri ile partilerin ve gecelerin en şık kadını olacaksınız. 2019 parti abiye elbiseleri trend model tasarımlarını görmeye hazır mısınız?

Yeni sezonla birlikte yeni yılın en güzel parti ve gece abiye modelleri ile gecelerin en şık kadını olacaksınız. 2019 yılın da gecelerin ve partilerin göz kamaştıran kadını olmak isteyenler bu abiye modellerini mutlaka görmeliler.

Çiçek desenli parti elbisesi

İki farklı manken üzerinde sizlere tanıtılan ürünler de biri oldukça canlı duruyor, diğer model ise oldukça sade ve şık bir abiye modeli. İlk model de baskı kumaş olarak gelen model farklı bir konsept oluşturmuş.

Gece abiye elbise modeli ve 2019

Özellikle son dönemlerde baskı kumaşlarla hazırlanmış özel tasarım davet elbise modellerinde sizlere iki farklı tasarımla geliyoruz. Önce sunduğumuz modeller ile karşılaştırıldığında aynı tarz ve farklı kesim hatları ile karşınızda.

En çok aranan abiye modelleri 2019

Yeni yıl düğünleri, gece davetleri, partileri, baloları gibi özel davetler için tercih edeceğiniz abiye modelleri. Hepsi de canlı renklerden oluşuyor. 2019 sezonunun en çok aranan abiye modelleri

2019 abiye modelleri

You may also like

Yorum Yap