Ana Sayfa Kadınca ModaGelinlik Modelleri Pelerinli gelinlik modelleri

Pelerinli gelinlik modelleri

tarafından pramid

Yılın belkide en iddialı gelinlik modelleri bunlar. Hem 2018 yılı gelinlik modelleri arasında hemde 2019 gelinlik trendleri arasında şimdiden başı çekmeye başladılar. Bile oldukça estetik bir tasarım ve şık bir görünüme sahip bu gelinlik modelleri alıştığınız klasik gelinlik şekillerinden biraz daha farklı şekilde duruyor. Zaten 4 farklı gelinlik modelini sizler için seçtik ve hem gelinlik modellerini inceleyeceğiz hemde özellikleri ile ilgili bilgi vereceğiz.

Yeni sezonda evlenecek genç hanımlar için oldukça iddialı ve şık bu modeller baş döndürecek. Gelinlik sezonu geldiğinde öneriler ve tercihleri sizleri bunaltmasın. İşte sizler için seçtiğimiz 4 gelinlik modeli 

#gelinlik #modeleri

Uzun pelerinli gelinlik modeli

Pelerin daha önce alışık olmadığınız bir aksesuar olarak gelebilir ama gelinlik modelini incelediğiniz de ne kadar hoş ve zarif bir katkı sağladığını göreceksiniz. Kraliçeler gibi heybetli, zarif ve şık olacaksınız. 

Balık model olarak tasarlanmış, etek boyuna doğru biraz daha esnek bir yapı ile etek yeniden tasarlanmış. Tamamen el işçiliği olan pelerinli gelinlik modeli taşlı ve parlak taşlarla da süslenmiş.

Dantel işlemeli, pelerinli gelinlik modeli

Pelerin kısmı desenli veya dantel işlemeli olarak karşınıza gelebilir bu tamamen tercih olacaktır. Tabi maliyetli olmasını istemiyorsanız baskı olan bir tasarımı seçmeniz daha karlı olacaktır. Omuzdan başlayan ve ta etek boyuna kadar uzanan bir pelerini var ve oldukça da kaliteli bir renk tonu kullanılarak zengin gösterilmiş.

Parlak pelerinli gelinlik

İki rengin konbin edilmesi ile tasarlanmış güzel bir gelinlik modeli. Bu model biraz daha radikal olmak isteyen ve alışılmışın dışına çıkmak isteyen hanımlara hitap ediyor. Düğünler de alıştığımız beyaz renk ve tasarım çizgisinin dışına çıkamıyorsanız bu modeli hiç görmeyin.

Askılı ve göğüs dekolteli gelinlik

Balık tarzı tasarıma sahip olan gelinlik modelimiz ince ve parlak boncuklarla bir güzel süslenmiş ve oldukça emek isteyen bir tasarımı var. Uzun mu uzun tutulmuş pelerini ile de ayrı bir hava katmış. İşte 2019 yılının en kaliteli gelinlik tasarımı bu olacaktır. Göğüs dekoltesi, gelinlik hatlarının keskin olması ve dar bir kesim olması da oldukça kaliteli kılıyor.

You may also like

Yorum Yap