Ana Sayfa Kadın ÖzelKadın İşi Perde seçimleri ve Perde modası

Perde seçimleri ve Perde modası

tarafından pramid

Değerli takipçilerimiz perde konusun evin olmazsa olmazları arsında yer aldığından dolayı neredeyse bütün ev perde seçimlerine göre tasarlanır. Bizlerde hanımlara yardımcı olabilmek adına yeni yılla birlikte farklı perde düzenleri oluşturmak isteyen ve farklı tasarımları evinde keyifle görmek isteyenlere özel bir kaç model ile sizlere önerilerde bulunacağız. Alışık olduğumuz iki kat üç kat perdelerden çok oldukça basit ama şirin perde modellerini sizlere sunacağız.

Oda pencereleri için farklı salon ve oturma odaları içinde farklı modeller sunarak değişik bir konsensüs hazırlamaya çalıştık. Öncelikle sizlere tek tek parçalar halinde göstereceğiz sonrasında detaylı olarak açıklamaya çalışacağız. Öncelikle alıştığımız Korniş tercihlerimizi yepyeni tasarımlarla değiştireceğiz. halka şeklinde Perde düğmesi yada perde ruleti kullanacağız. Bu perdeleri çekerken hem rahatlamanızı sağlayacak hemde uzun uzun perdeleri kornişlere geçirme zahmetiniz olmayacak.

İlk modelimize baktığınız da klasik ev köyleri havasında ve iki parçada oluşmaktadır.  uzun uzadıya seçim yapmak yerine cam çerçevesinin boyutuna göre seçim yapılmıştır ve ayrıca dikkat ettiyseniz korniş seçimi yok olay tamamen görsel olarak sunulmuş. Renk ve şekil olarak örnek sunulmuştur sizlerde ev ortamınıza göre bunları değiştirebilir ve geliştirebilirsiniz.

Çocuk odalarına uygun olarak görülebilir ama öyle değil normal olarak kullanabileceğiniz bu seçimimiz de perde özel bir tasarım gerektirmiş ve yamalı olarak canlı ve çocuksu renklerden oluşmaktadır. bu da eviniz de farklı bir atmosfer oluşturacaktır.

Düğümlü perde modelimiz de yine perde renk ve şekil olarak tamamen sizlerin seçimlerine kalmış

You may also like

Yorum Yap