Ana Sayfa Kadın ÖzelKadın İşi Portakal sarısı ile mutfak tezgahı ve dekorasyonu

Portakal sarısı ile mutfak tezgahı ve dekorasyonu

tarafından pramid

Sizlere yeni yılın en moda mutfak dolabını tanıtırken renkler kadar kullanılan malzemelerin değişimi de ayrı bir önemlidir.Şimdi hanımlar sizlere sunduğumuz mutfak içi dekorasyon örneği farklı renklerle de kombin edilebilir ama en güzel renkleri yine sizlerin zevkleri belirleyecektir.

Öncelikle bizler portakal sarısı rengini tercih ediyoruz. Belki renk tonu olarak bir ismi vardır ama parlak platformları nedeniyle portakal sarısı demek daha uygun gibi geliyor. Parlak kullanılan mutfak malzemeleri için bir kısmın ise camlarla şeffaf raflar ve gözler oluşturmaktadır. Davlumbaz seti için kullanılan şık ve estetik örnek dikkatinizi çekmiştir. Mutfak tezgahı ve dolapların arasında kullanılan süslemeler için de fayans tercih edilmiştir.

Mutfağın bütün dekorasyonu iki renk üzerine oluşmaktadır. Portakal sarısı ve beyaz. Tavan dekorasyonu da gizli havuz şeklinde yapılması ve ayrıntıların portakal sarısına boyanması da ayrı bir kombin olmuş.

Hanımlar içeri girdiklerin de sıkılmayacak, kaçmayacak ve artık bu mutfaklardan çıkmayacaklardır. Şimdi sizleri örnek mutfak şablonuyla baş başa bırakıyoruz. değerli fikirlerinizi bizimle paylaşın

 

Mutfak dolabımız da bir kaç ayrıntı sizlerle paylaşalım tezgah ve dolap arasında led ışıklar gizli olarak kullanılmıştır. renk olarak beyaz tercihi olmalıdır. üst kısımlar için taç ve tacı süsleyen ufak dönebilir spotlar bulunmaktadır.

You may also like

Yorum Yap