Ana Sayfa Kadınca ModaGelinlik Modelleri Prenses gelinlik modelleri 2021

Prenses gelinlik modelleri 2021

tarafından pramid

Kabarık gelinlik modelleri olarak bilinen ve prenses gelinlik modelleri olarak da sunulan bu tarz gelinlikleri sizler için seçtik. Hem dantel işlemeli hem de kullanılan muhteşem tarzları ile çok hoşunuza gidecek. İşte sizler için seçtiğimiz en güzel gelinlik modelleri.

2021 gelinlikleri için en güzel ve en tarz modellerle sizlere alternatif seçenekler sunmaya devam ediyoruz. Hem kabarık etek boyları ile hemde kullanılan dantel işlemeleri ile de sizlere ayrı bir şıklık ve güzellik katacaktır. Son zamanlarda gelinlik modellerinde ki değişik tarz ve stiller için sizlere önemli ipuçları verecektir. Prenses gelinlik modelleri 2021

Hem kabarık etek boyu hemde işlemeli olmasıyla sizlere düğünde ayrı bir atmosfer sunacaktır. Özellikle özel tasarım olarak hazırlanan bu gelinlik modelleri için vücut yapınıza uygun olan modeli seçmeniz yeterli olacaktır. 2021 gelinlik modelleri için bir çok özel tasarım sunuluyor ama bunlar ayrı bir havalı duruyor.

Dantel işlemeli kabarık gelinlik modeli

Prenses gelinlik modelleri 2020

Üst kısmından itibaren başlayan dantel işlemesi etek boylarına kadar uzanmaktadır. Tül kumaşla kabartılan gelinlik modeli oldukça havalı ve şık duruyor. Gelinlerin aradığı tarzda bir gelinlik modelidir. Uzun etek boyu ve istenildiğinde duvakla da bu gelinlik modeli süslenebilir ama bu tarz modeller için taç kullanılması daha hoş olacaktır.

Kabarık prenses gelinlik modeli

Prenses gelinlik modelleri 2020

Klasik ve sade bir gelinlik modeli ile sizlere farklı bir stil daha sunuyoruz. Hem klasik duruşu hemde kuyruklu etek boyu ile de sizlere farklılığı gösterecektir. Askılı üst ile de göz dolduran bu özel tasarım gelinlik modelini birlikte inceleyelim.

Düşük omuz kabarık gelinlik modeli

Prenses gelinlik modelleri 2020

Düşük omuzlu ve göğüs dekoltesi ile ayrı bir hava katan bu özel gelinlik modeli için hem çok fazla ayrıntıları ile işlenmiş dantel işlemesi hemde gelinlikte kullanılan ince tül kumaş türü de ayrı bir hava katmış. Tam prenseslere yakışır bir gelinlik modeli olmuş.

Kuyruklu prenses gelinlik modeli

Prenses gelinlik modelleri 2020

Uzun kuyruklu gelinlik modeli ile düğün salonuna girmek isteyen gelin adayları için muhteşem bir gelinlik modeli sunuluyor. Özel bir uyum ve konseptle hazırlanmış bu gelinlik modelini hem kapalı hanımlar tercih edebilir hemde açık hanımlar.

2021 prenses modeli gelinlikler

Prenses gelinlik modelleri 2020

Bir birinden şık ve kaliteli gelinlik modellerini sunmaya devam ediyoruz bu seferki gelinlik modelimiz de ise sadelik ön planda ama el işçiliği gelinliği ön plana çıkartmaya yetiyor. Bu gelinliği giyecek olan kadının ön planda olacağı güzel bir tasarım.

Dantel işlemeli 2021 gelinlik modelleri

Prenses gelinlik modelleri 2020

Şıklık ve zarafet dolu gelinlik modelinde sizlere Osmanlı tarzını andıran ve şıklığı ile göz dolduran bir gelinlik modeli sunuyoruz. Hem dekoltesi hemde el işlemesi ile çok pahalı olan bir gelinlik modelidir.

2021 gelinlik modellerinde prenses model

Prenses gelinlik modelleri 2020

Gelinlikler için onlarca firma ve tasarımcının yarattığı bir birinden şık ve kaliteli modeller arasında halen böylesine güzel tasarımlar çıkartabiliyor olmak gerçekten büyük başarı buyurun sizler için seçtiğimiz bir kabarık gelinlik modeli daha.

Prenses gelinlik modelleri 2021

Prenses gelinlik modelleri 2020

Askılı gelinlik modeli

Prenses gelinlik modelleri 2020

You may also like

5 Yorumlar

Senem 26 Haziran 2021 - 00:51

Yeriniz nerede modellere bayıldım

Yanıtla
pramid 15 Temmuz 2021 - 02:29

Efendim maalesef satış yapmıyoruz

Yanıtla
En trend ev tasarımları için 8 öneri - Kadın Giyim ve Moda 6 Ağustos 2021 - 18:59

[…] En popüler yazı içeriğimiz Prenses gelinlik modelleridir. […]

Yanıtla
En trend 8 abiye modeli ve modası - Kadın Giyim ve Moda 30 Ağustos 2021 - 02:36

[…] Gelinlik modellerini merak eden hanımlar […]

Yanıtla
Dantelli ve dekolteli balo, davet ve düğün elbiseleri - Kadın Giyim ve Moda 19 Aralık 2021 - 16:53

[…] ve dekolteli balo, davet ve düğün elbiseleri ile ilgili bir çok içerik ürettiğimizi fark edeceksiniz. Bazıları çok eski […]

Yanıtla

Yorum Yap